4. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT |  29.08.2020 ob 11.00

Mura

5 : 1

VOC Celje


Sodniki: Misja Tjaša (glavni sodnik), Vogrinčič Blaž (1. pomoč), Zakal Pavel (2. pomoč)
Delegat: Norčič Sašo
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
P
Mura : Krško
P
Nafta 1903 : Mura
P
Mura : Drava Ptuj
P
Mura : Aluminij
P
Rudar Velenje : Mura
VOC Celje
P
Fužinar : VOC Celje
P
VOC Celje : Kety Emmi Bistrica
P
VOC Celje : Krško
P
VOC Celje : Nafta 1903
P
Drava Ptuj : VOC Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 8 1 1 6 7
Celje 8 6 1 1 21
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 5 1 1 3 7
Celje 5 3 1 1 10
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 3 0 0 3 0
Celje 3 3 0 0 11



Vse medsebojne tekme

20/21  4.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 29.08.2020, ob 11.00  Mura - VOC Celje 5:1  (1:1) 
19/20  6.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.09.2019, ob 11.00  Mura - A2S Celje 1:1  (0:1) 
18/19  20.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 11.00  Mura - A2S Celje 1:3  (0:2) 
18/19  7.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 22.09.2018, ob 17.00  A2S Celje - Mura 5:0  (2:0) 
17/18  20.krog  Rakičan, Igrišče Rakičan, 04.04.2018, ob 16.00  Mura - Celje 0:2  (0:1) 
17/18  7.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 17.09.2017, ob 16.00  Celje - Mura 4:0  (2:0) 
16/17  21.krog  Celje, Olimp, 22.04.2017, ob 15.00  Celje - Mura 2:0  (1:0) 
16/17  8.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 25.09.2016, ob 11.00  Mura - Celje 0:3  (0:1) 

4. krog
Kety Emmi Bistrica 0 : 3 Fužinar
Mura 5 : 1 VOC Celje
Beltinci 0 : 1 Krško
Maribor 10 : 0 Nafta 1903
Vipoll Veržej 2 : 1 Drava Ptuj
Šampion 0 : 7 Rudar Velenje
Dravograd 1 : 0 Fortis Jarenina
Dravinja 0 : 5 Aluminij

LESTVICA
1 Mura 18 33
2 Aluminij 18 32
3 Maribor 18 31
4 Rudar Velenje 18 29
5 VOC Celje 18 27
6 Krško 18 21
7 Fortis Jarenina 18 20
8 Dravograd 18 15
9 Drava Ptuj 18 13
10 Fužinar 18 11
11 Šampion 18 10
12 Kety Emmi Bistrica 18 9
13 Vipoll Veržej 18 9
14 Nafta 1903 18 8
15 Beltinci 18 7
16 Dravinja 18 3

STRELCI
1. Matej Cener 20
2. Adin Jahić 18
3. Aljaž Vogrinčič 16
4. Jaša Jelen 13
David Vidmajer 13
6. Lan Mesarič 12
7. Lanej Bakšič 11
8. Jan Krajnc 9
9. Jakob Nejc Ružič 8
Nejc Planšak 8
Dominik Biro 8
12. Enej Herman 7
Nejc Bezjak 7
Tin Jurić 7
Tai Meze 7
Luka Mladenović 7
Matej Kotnik 7
18. Janin Petrak 5
Lovro Golič 5
Lan Marinič 5

DELI NA