25. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | 

Rudar Velenje

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 3 : 1 Aluvar Gančani Beltinci
Z
MB Tabor 0 : 2 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 3 : 0 A2S Celje
Z
Rudar Velenje 6 : 1 Kety Emmi Bistrica
P
Aluminij 6 : 2 Rudar Velenje
Aluminij
Z
Krško 0 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 2 : 1 Maribor
Z
Šampion 0 : 3 Aluminij
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Aluminij
Z
Aluminij 6 : 2 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 35 8 5 22 37
Aluminij 35 22 5 8 81
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 17 6 3 8 19
Aluminij 17 8 3 6 31
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 18 2 2 14 18
Aluminij 18 14 2 2 50



Vse medsebojne tekme

19/20  12.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 27.10.2019, ob 11.00  Aluminij - Rudar Velenje 6:2  (3:1) 
18/19  22.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 28.04.2019, ob 11.00  Aluminij - Rudar Velenje 2:0  (1:0) 
18/19  9.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 17.10.2018, ob 18.30  Rudar Velenje - Aluminij 0:0  (0:0) 
17/18  20.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 08.04.2018, ob 11.00  Rudar Velenje - Aluminij 1:5  (0:2) 
17/18  7.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 18.09.2017, ob 18.00  Aluminij - Rudar Velenje 6:1  (2:0) 
16/17  23.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 06.05.2017, ob 11.00  Aluminij - Rudar Velenje 3:1  (0:1) 
16/17  10.krog  Velenje, Umetna trava, 08.10.2016, ob 14.00  Rudar Velenje - Aluminij 0:2  (0:0) 
15/16  24.krog  Velenje, Mestni stadion - umetna trava, 15.05.2016, ob 14.30  - 0:6  (0:2) 
15/16  11.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 18.10.2015, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
14/15  17.krog  Velenje, umetna trava, 21.03.2015, ob 15.30  - 1:0  (1:0) 
14/15  4.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 27.08.2014, ob 16.30  - 3:0  (1:0) 
13/14  17.krog  Kidrilčevo, NK Aluminij - umetna trava, 24.11.2013, ob 11.00  - 6:0  (1:0) 
13/14  2.krog  Velenje, umetna trava, 11.09.2013, ob 17.00  - 2:3  (2:0) 
12/13  27.krog  Velenje, Umetna trava, 26.05.2013, ob 11.00  - 2:4  (1:2) 
12/13  12.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 14.10.2012, ob 15.00  - 5:2  (1:0) 
11/12  19.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 24.03.2012, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
11/12  4.krog  Velenje, Glavno igrišče, 27.08.2011, ob 18.00  - 1:3  (0:2) 
10/11  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.05.2011, ob 11.00  - 5:4  (2:3) 
10/11  13.krog  Velenje, Ob jezeru, 27.10.2010, ob 15.00  - 2:2  (0:1) 
09/10  16.krog  Velenje, Velenje-Umetna trava, 21.11.2009, ob 11.00  - 4:0  (3:0) 
09/10  1.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.08.2009, ob 11.00  - 0:3  (0:0) 
08/09  27.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 09.05.2009, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
08/09  12.krog  Velenje, umetna trava, 26.10.2008, ob 14.00  - 1:0  (0:0) 
07/08  22.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 06.05.2008, ob 17.00  - 3:0  (3:0) 
07/08  9.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 07.10.2007, ob 16.00  - 0:2  (0:1) 
06/07  18.krog  Velenje, Velenje - umetna trava, 31.03.2007, ob 13.00  - 0:0  (0:0) 
06/07  5.krog  Kidričevo, Kidričevo, 10.09.2006, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
05/06  25.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 20.05.2006, ob 12.00  - 1:0  (0:0) 
05/06  12.krog  Kidričevo, 29.10.2005, ob 10.00  - 4:1  (1:0) 
04/05  17.krog  Velenje-igrišče z umetno travo, 02.04.2005, ob 16.00  - 1:3  (0:0) 
04/05  4.krog  Kidričevo, 04.09.2004, ob 17.00  - 2:0  (2:0) 
03/04  17.krog  Kidričevo, 13.04.2004, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
03/04  4.krog  Velenje, 30.08.2003, ob 17.00  - 2:1  (1:1) 
02/03  15.krog  Velenje, 16.11.2002, ob 12.00  - 1:0  (1:0) 
02/03  2.krog  Kidričevo, 23.08.2002, ob 17.00  - 0:4  (0:3) 

25. krog
Maribor  :  Fortis Jarenina
Šampion  :  Krško
Drava Dakinda Ptuj  :  Mura
Rudar Velenje  :  Aluminij
Vipoll Veržej  :  Kety Emmi Bistrica
Dravograd  :  A2S Celje
Aluvar Gančani Beltinci  :  MB Tabor

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA