20. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | 

Aluminij

  :  

A2S Celje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Krško 0 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 2 : 1 Maribor
Z
Šampion 0 : 3 Aluminij
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Aluminij
Z
Aluminij 6 : 2 Rudar Velenje
A2S Celje
N
Šampion 1 : 1 A2S Celje
Z
A2S Celje 5 : 0 Drava Dakinda Ptuj
P
Rudar Velenje 3 : 0 A2S Celje
Z
Vipoll Veržej 0 : 3 A2S Celje
Z
A2S Celje 3 : 0 Dravograd


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 35 10 9 16 49
Celje 35 16 9 10 76
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 17 8 3 6 33
Celje 17 6 3 8 35
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 18 2 6 10 16
Celje 18 10 6 2 41



Vse medsebojne tekme

19/20  7.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 21.09.2019, ob 11.00  A2S Celje - Aluminij 1:0  (0:0) 
18/19  24.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 11.05.2019, ob 11.00  Aluminij - A2S Celje 1:4  (0:2) 
18/19  11.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 20.10.2018, ob 14.00  A2S Celje - Aluminij 3:1  (2:0) 
17/18  26.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.05.2018, ob 17.00  Aluminij - Celje 0:0  (0:0) 
17/18  13.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 28.10.2017, ob 11.00  Celje - Aluminij 1:1  (0:0) 
16/17  26.krog  Celje, Arena Petrol, 27.05.2017, ob 12.00  Celje - Aluminij 5:1  (4:0) 
16/17  13.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 05.11.2016, ob 11.00  Aluminij - Celje 0:2  (0:1) 
15/16  21.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 17.04.2016, ob 11.00  - 2:1  (1:0) 
15/16  8.krog  Celje - umetna trava, Olimp, 27.09.2015, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
14/15  14.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 07.11.2014, ob 15.00  - 4:3  (1:1) 
14/15  1.krog  Celje, Olimp umetna trava, 16.08.2014, ob 11.00  - 3:1  (1:1) 
13/14  20.krog  Celje, Olimp, 29.03.2014, ob 11.00  - 3:1  (2:0) 
13/14  5.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 28.08.2013, ob 17.30  - 5:2  (3:2) 
12/13  26.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.05.2013, ob 11.00  - 3:1  (2:0) 
12/13  11.krog  Celje, Olimp, 03.10.2012, ob 15.30  - 3:3  (1:1) 
11/12  20.krog  Celje, Olimp, 31.03.2012, ob 11.00  - 2:1  (0:1) 
11/12  5.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 03.09.2011, ob 11.00  - 2:2  (1:0) 
10/11  17.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 20.11.2010, ob 11.00  - 1:4  (1:0) 
10/11  2.krog  Celje, Arena Petrol, 21.08.2010, ob 11.00  - 4:2  (2:0) 
09/10  19.krog  Celje, Olimp, 20.03.2010, ob 11.00  - 0:1  (0:1) 
09/10  4.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 29.08.2009, ob 11.00  - 3:1  (1:0) 
08/09  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 23.11.2008, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
08/09  1.krog  Celje, Olimp, 09.08.2008, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
07/08  15.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 17.11.2007, ob 10.30  - 1:1  (0:1) 
07/08  2.krog  Kidričevo-pomožno travnato igr., Kidričevo-pomož.travnato igr., 18.08.2007, ob 11.00  - 4:0  (0:0) 
06/07  19.krog  Kidričevo, Kidričevo - umetna trava, 07.04.2007, ob 13.00  - 2:5  (1:4) 
06/07  6.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 16.09.2006, ob 16.30  - 1:1  (1:0) 
05/06  22.krog  Kidričevo - umetna trava, 29.04.2006, ob 10.00  - 2:3  (0:2) 
05/06  9.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 12.10.2005, ob 16.30  - 0:0  (0:0) 
04/05  26.krog  Kidričevo, 04.06.2005, ob 10.00  - 1:6  (0:2) 
04/05  13.krog  Skalna klet - Celje, 07.11.2004, ob 12.00  - 4:0  (2:0) 
03/04  21.krog  Kidričevo, 03.05.2004, ob 18.00  - 1:0  (0:0) 
03/04  8.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 27.09.2003, ob 15.30  - 4:0  (2:0) 
02/03  25.krog  Na igrišču NK Olimp Celje, 22.05.2003, ob 16.30  - 5:0  (5:0) 
02/03  12.krog  Kidričevo, 30.10.2002, ob 12.45  - 1:1  (0:1) 

20. krog
Fortis Jarenina  :  Kety Emmi Bistrica
Aluminij  :  A2S Celje
Mura  :  MB Tabor
Krško  :  Aluvar Gančani Beltinci
Maribor  :  Dravograd
Šampion  :  Vipoll Veržej
Drava Dakinda Ptuj  :  Rudar Velenje

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Žan Antič Kurbus 11
Nejc Krivec 11
7. Niko Kasalo 10
8. Maj Drobne 9
Luka Brodnjak 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Gal Kranjčič 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
16. Nejc Nedeljko 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
Damjan Vukolić 6
20. Dejan Fink 5

DELI NA