15. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT |  16.11.2019 ob 11.30

Mura

1 : 3

Krško

Sodniki: Zakal Pavel (glavni sodnik), Tušak Nejc (1. pomoč), Pelcl Mitja (2. pomoč)
Delegat: Fartek Boštjan
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
Z
Fortis Jarenina 0 : 2 Mura
P
Mura 1 : 3 Krško
P
Maribor 3 : 1 Mura
Z
Šampion 0 : 3 Mura
Z
Mura 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Krško
P
Krško 0 : 2 Aluminij
Z
Mura 1 : 3 Krško
Z
Fortis Jarenina 1 : 2 Krško
P
Maribor 1 : 0 Krško
N
Krško 0 : 0 Šampion


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 8 1 0 7 9
Krško 8 7 0 1 25
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 0 0 4 3
Krško 4 4 0 0 12
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 1 0 3 6
Krško 4 3 0 1 13



Vse medsebojne tekme

19/20  15.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 11.30  Mura - Krško 1:3  (1:2) 
19/20  2.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 25.08.2019, ob 11.00  Krško - Mura 1:3  (1:2) 
18/19  21.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 20.04.2019, ob 11.00  Mura - Krško 1:2  (0:0) 
18/19  8.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 07.11.2018, ob 17.00  Krško - Mura 3:0  (1:0) 
17/18  24.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 15.05.2018, ob 18.00  Krško - Mura 6:2  (3:1) 
17/18  11.krog  Bogojina, ŠRC Bogojina, 14.10.2017, ob 11.00  Mura - Krško 0:3  (0:0) 
16/17  14.krog  Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 16.11.2016, ob 15.30  Krško - Mura 3:1  (1:1) 
16/17  1.krog  FAZANERIJA - UMETNA TRAVA, 20.08.2016, ob 17.30  Mura - Krško 1:4  (0:4) 

15. krog
Aluvar Gančani Beltinci 1 : 4 Vipoll Veržej
MB Tabor 0 : 2 Rudar Velenje
A2S Celje 5 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Kety Emmi Bistrica 2 : 3 Šampion
Mura 1 : 3 Krško
Aluminij 2 : 1 Maribor
Dravograd 2 : 0 Fortis Jarenina

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA