Sodniki: | Arih Tomaž (glavni sodnik), Grošič Kenan (1. pomoč), Gojković Dejan (2. pomoč) |
Delegat: | Karlin Marko |
Št. gledalcev: | 50 |
Šampion | |||
---|---|---|---|
N |
Šampion | 1 : 1 | A2S Celje |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 2 : 3 | Šampion |
P |
Šampion | 0 : 3 | Aluminij |
P |
Šampion | 0 : 3 | Mura |
N |
Krško | 0 : 0 | Šampion |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 7 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Aluminij | 2 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
Z |
Maribor | 1 : 0 | Krško |
Z |
Fortis Jarenina | 1 : 3 | Maribor |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Šampion | 32 | 5 | 2 | 25 | 30 | ||
Maribor | 32 | 25 | 2 | 5 | 124 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Šampion | 17 | 4 | 0 | 13 | 22 | ||
Maribor | 17 | 13 | 0 | 4 | 67 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Šampion | 15 | 1 | 2 | 12 | 8 | ||
Maribor | 15 | 12 | 2 | 1 | 57 |
22/23 | 19.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 26.03.2023, ob 10.30 | Šampion | - | Maribor | 1:16 | (0:9) |
22/23 | 6.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 10.09.2022, ob 10.30 | Maribor | - | NK Šampion | 15:0 | (8:0) |
21/22 | 9.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 23.10.2021, ob 12.00 | Šampion | - | Maribor | 1:6 | (0:3) |
19/20 | 11.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 19.10.2019, ob 11.00 | Šampion | - | Maribor | 0:4 | (0:1) |
18/19 | 22.krog | Vransko, Stadion Videm Vransko, 07.05.2019, ob 18.15 | Šampion | - | Maribor | 2:4 | (1:3) |
18/19 | 9.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 06.10.2018, ob 11.00 | Maribor | - | NK Šampion | 3:0 | (1:0) |
17/18 | 15.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 11.11.2017, ob 16.00 | Šampion | - | Maribor | 0:3 | (0:2) |
17/18 | 2.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 23.08.2017, ob 11.00 | Maribor | - | NK Šampion | 8:0 | (4:0) |
16/17 | 25.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 21.05.2017, ob 17.30 | Šampion | - | Maribor | 2:3 | (0:2) |
16/17 | 12.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 29.10.2016, ob 11.00 | Maribor | - | NK Šampion | 3:1 | (0:1) |
15/16 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 19.03.2016, ob 11.00 | - | NK Šampion | 2:0 | (0:0) | |
15/16 | 5.krog | Celje, Igrišče Olimp - umetna trava, 05.09.2015, ob 12.00 | - | Maribor | 0:5 | (0:1) | |
14/15 | 18.krog | Celje, Olimp,umetna trava, 28.03.2015, ob 18.30 | - | Maribor | 1:3 | (0:2) | |
14/15 | 5.krog | Maribor, Ljudski vrt umetna trava, 30.08.2014, ob 17.00 | - | NK Šampion | 9:0 | (5:0) | |
13/14 | 16.krog | Celje, Olimp umetna trava, 09.11.2013, ob 17.30 | - | Maribor | 3:4 | (1:3) | |
13/14 | 1.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 09.08.2013, ob 19.00 | - | NK Šampion | 2:1 | (1:0) | |
12/13 | 27.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 24.05.2013, ob 20.00 | - | NK Šampion | 2:0 | (0:0) | |
12/13 | 12.krog | Celje, Olimp-umetna trava, 14.10.2012, ob 16.00 | - | Maribor | 1:6 | (0:2) | |
11/12 | 23.krog | Maribor, Ljudki vrt - umetna trava, 21.04.2012, ob 16.00 | - | NK Šampion | 0:1 | (0:0) | |
11/12 | 8.krog | Celje, Olimp-umetna trava, 24.09.2011, ob 16.30 | - | Maribor | 0:1 | (0:1) | |
10/11 | 30.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 01.06.2011, ob 19.00 | - | NK Šampion | 1:1 | (0:1) | |
10/11 | 15.krog | Celje, Olimp-umetna trava, 06.11.2010, ob 19.00 | - | Maribor | 0:4 | (0:3) | |
09/10 | 28.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 22.05.2010, ob 11.00 | - | NK Šampion | 4:1 | (3:0) | |
09/10 | 13.krog | Žalec, Stadion v Žalcu, 31.10.2009, ob 11.00 | - | Maribor | 1:4 | (0:2) | |
08/09 | 17.krog | Maribor, LJUDSKI VRT, 08.03.2009, ob 11.00 | - | NK Šampion | 3:1 | (3:0) | |
08/09 | 2.krog | Celje, Olimp (umetna trava), 16.08.2008, ob 10.30 | - | Maribor | 2:1 | (1:0) | |
07/08 | 22.krog | Žalec, ŽALEC, 23.04.2008, ob 17.00 | - | Maribor | 3:1 | (2:0) | |
07/08 | 9.krog | Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 06.10.2007, ob 11.00 | - | NK Šampion | 2:0 | (1:0) | |
06/07 | 14.krog | Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 12.11.2006, ob 10.00 | - | NK Šampion | 1:0 | (0:0) | |
06/07 | 1.krog | Na igrišču v Žalcu, Na igrišču v Žalcu, 12.08.2006, ob 18.00 | - | Maribor | 2:1 | (1:0) | |
05/06 | 22.krog | Na igrišču v Žalcu, 29.04.2006, ob 16.30 | - | Maribor | 3:1 | (1:0) | |
05/06 | 9.krog | Maribor - umetna trava, 12.10.2005, ob 16.30 | - | NK Šampion | 2:2 | (0:2) |
11. krog | ||
---|---|---|
MB Tabor | 1 : 1 | Fortis Jarenina |
Dravograd | 4 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Šampion | 0 : 4 | Maribor |
Aluvar Gančani Beltinci | 1 : 2 | A2S Celje |
Vipoll Veržej | 0 : 2 | Aluminij |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 4 | Krško |
Rudar Velenje | 2 : 1 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 16 | 45 | |
2 | Krško | 16 | 37 | |
3 | Aluminij | 16 | 36 | |
4 | Mura | 16 | 31 | |
5 | A2S Celje | 16 | 31 | |
6 | Rudar Velenje | 16 | 29 | |
7 | Dravograd | 16 | 26 | |
8 | Fortis Jarenina | 16 | 19 | |
9 | Šampion | 16 | 17 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 16 | 14 | |
11 | Vipoll Veržej | 16 | 14 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 12 | |
13 | Aluvar Gančani Beltinci | 16 | 5 | |
14 | MB Tabor | 16 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Elmir Avdić | 19 |
2. | Jaka Čuber Potočnik | 16 |
3. | Luka Baš | 14 |
4. | Črt Vuković | 13 |
5. | Nejc Krivec | 11 |
Žan Antič Kurbus | 11 | |
7. | Niko Kasalo | 10 |
8. | Luka Brodnjak | 9 |
Maj Drobne | 9 | |
Danej Hojnik | 9 | |
11. | Gašper Recek | 8 |
12. | Matej Cener | 7 |
Tine Čuk | 7 | |
Enej Šarlah | 7 | |
Gal Kranjčič | 7 | |
16. | Nejc Nedeljko | 6 |
Damjan Vukolić | 6 | |
Luka Pučnik | 6 | |
Luka Topalović | 6 | |
20. | Angelo Macanović | 5 |