1. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  17.08.2019 ob 11.00

Aluminij

6 : 0

Šampion

Sodniki: Klinc Niko (glavni sodnik), Pernat Izidor (1. pomoč), Bezjak Žiga (2. pomoč)
Delegat: Kontarček Branko
Št. gledalcev: 60

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Krško 0 : 2 Aluminij
Z
Aluminij 2 : 1 Maribor
Z
Šampion 0 : 3 Aluminij
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Aluminij
Z
Aluminij 6 : 2 Rudar Velenje
Šampion
N
Šampion 1 : 1 A2S Celje
Z
Kety Emmi Bistrica 2 : 3 Šampion
P
Šampion 0 : 3 Aluminij
P
Šampion 0 : 3 Mura
N
Krško 0 : 0 Šampion


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 30 17 4 9 79
Šampion 30 9 4 17 33
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 15 10 2 3 50
Šampion 15 3 2 10 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 15 7 2 6 29
Šampion 15 6 2 7 20



Vse medsebojne tekme

19/20  14.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 09.11.2019, ob 11.30  Šampion - Aluminij 0:3  (0:2) 
19/20  1.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 17.08.2019, ob 11.00  Aluminij - Šampion 6:0  (3:0) 
18/19  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 18.11.2018, ob 11.00  Aluminij - Šampion 1:0  (1:0) 
18/19  2.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 25.08.2018, ob 15.00  Šampion - Aluminij 1:4  (0:2) 
17/18  19.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 31.03.2018, ob 11.00  Aluminij - Šampion 10:1  (6:1) 
17/18  6.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 09.09.2017, ob 12.30  Šampion - Aluminij 2:0  (1:0) 
16/17  20.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 15.04.2017, ob 11.00  Šampion - Aluminij 3:0  (2:0) 
16/17  7.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 17.09.2016, ob 11.00  Aluminij - Šampion 2:0  (0:0) 
15/16  15.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.11.2015, ob 15.00  - 5:0  (0:0) 
15/16  2.krog  Celje, Igrišče Olimp - umetna trava, 23.08.2015, ob 11.00  - 1:2  (0:0) 
14/15  21.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 25.04.2015, ob 13.00  - 1:4  (1:2) 
14/15  8.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 23.09.2014, ob 17.00  - 6:0  (3:0) 
13/14  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 23.05.2014, ob 17.00  - 6:1  (3:0) 
13/14  13.krog  Celje, Olimp, umetna trava, 20.10.2013, ob 16.00  - 3:1  (3:0) 
12/13  19.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 23.03.2013, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
12/13  4.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 25.08.2012, ob 10.00  - 0:7  (0:3) 
11/12  27.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 19.05.2012, ob 11.00  - 3:1  (2:0) 
11/12  12.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 22.10.2011, ob 15.30  - 0:1  (0:0) 
10/11  18.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 05.03.2011, ob 10.30  - 0:3  (0:2) 
10/11  3.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 25.08.2010, ob 17.00  - 5:0  (3:0) 
09/10  27.krog  Celje, Olimp, 16.05.2010, ob 11.00  - 3:1  (1:1) 
09/10  12.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 24.10.2009, ob 11.00  - 2:3  (0:3) 
08/09  25.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 29.04.2009, ob 16.00  - 0:0  (0:0) 
08/09  10.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 11.10.2008, ob 15.30  - 1:1  (0:1) 
07/08  14.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 10.11.2007, ob 10.00  - 0:3  (0:1) 
07/08  1.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp, umetna trava, 11.08.2007, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
06/07  24.krog  Celje, Štadion Olimp-umetna trava, 13.05.2007, ob 10.30  - 3:1  (1:0) 
06/07  11.krog  Kidričevo-umetna trava, Kidričevo-umetna trava, 22.10.2006, ob 10.00  - 1:1  (0:0) 
05/06  23.krog  Na igrišču v Žalcu, 06.05.2006, ob 16.30  - 2:1  (0:1) 
05/06  10.krog  Kidričevo, 15.10.2005, ob 10.00  - 0:3  (0:1) 

1. krog
Mura 1 : 2 Maribor
Aluminij 6 : 0 Šampion
Kety Emmi Bistrica 0 : 1 Drava Dakinda Ptuj
MB Tabor 1 : 1 Vipoll Veržej
Aluvar Gančani Beltinci 0 : 3 Dravograd
Krško 4 : 0 Fortis Jarenina
A2S Celje 3 : 1 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Žan Antič Kurbus 11
Nejc Krivec 11
7. Niko Kasalo 10
8. Maj Drobne 9
Luka Brodnjak 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Gal Kranjčič 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
16. Nejc Nedeljko 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
Damjan Vukolić 6
20. Dejan Fink 5

DELI NA