1. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT |  17.08.2019 ob 11.00

Mura

1 : 2

Maribor

Sodniki: Misja Tjaša (glavni sodnik), Casar Kaja (1. pomoč), Gjureč Uroš (2. pomoč)
Delegat: Drvarič Marjan
Št. gledalcev: 120

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
Z
Mura 6 : 0 Vipoll Veržej
Z
Dravograd 0 : 4 Mura
Z
Mura 6 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Z
MB Tabor 0 : 3 Mura
N
Mura 1 : 1 A2S Celje
Maribor
Z
Šampion 0 : 4 Maribor
Z
Maribor 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Rudar Velenje 0 : 3 Maribor
Z
Maribor 6 : 0 Vipoll Veržej
Z
Dravograd 0 : 7 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 7 0 0 7 3
Maribor 7 7 0 0 22
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 0 0 4 2
Maribor 4 4 0 0 10
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 3 0 0 3 1
Maribor 3 3 0 0 12



Vse medsebojne tekme

19/20  1.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.08.2019, ob 11.00  Mura - Maribor 1:2  (1:2) 
18/19  19.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 06.04.2019, ob 11.00  Maribor - Mura 1:0  (1:0) 
18/19  6.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 15.09.2018, ob 11.00  Mura - Maribor 0:2  (0:0) 
17/18  25.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 19.05.2018, ob 11.00  Mura - Maribor 0:3  (0:2) 
17/18  12.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 21.10.2017, ob 11.00  Maribor - Mura 5:1  (3:1) 
16/17  17.krog  MURSKA SOBOTA, FAZANERIJA - UMETNA TRAVA, 18.03.2017, ob 11.00  Mura - Maribor 1:3  (0:1) 
16/17  4.krog  Ljudski vrt-umetna trava, 31.08.2016, ob 17.00  Maribor - Mura 6:0  (3:0) 

1. krog
Mura 1 : 2 Maribor
Aluminij 6 : 0 Šampion
Kety Emmi Bistrica 0 : 1 Drava Dakinda Ptuj
MB Tabor 1 : 1 Vipoll Veržej
Aluvar Gančani Beltinci 0 : 3 Dravograd
Krško 4 : 0 Jarenina
A2S Celje 3 : 1 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Maribor 11 33
2 Krško 9 24
3 Mura 10 22
4 A2S Celje 11 21
5 Aluminij 10 18
6 Jarenina 11 18
7 Dravograd 11 16
8 Rudar Velenje 9 14
9 Drava Dakinda Ptuj 10 13
10 Šampion 11 12
11 Vipoll Veržej 10 7
12 Kety Emmi Bistrica 11 6
13 MB Tabor 11 3
14 Aluvar Gančani Beltinci 11 1

STRELCI
1. Luka Baš 12
2. Jaka Čuber Potočnik 11
3. Žan Antič Kurbus 10
4. Elmir Avdić 9
Nejc Krivec 9
6. Črt Vuković 8
Danej Hojnik 8
8. Maj Drobne 6
Niko Kasalo 6
10. Matevž Šega 5
Luka Mlakar 5
Angelo Macanović 5
Tine Čuk 5
Niko Graj 5
Enej Šarlah 5
Gal Kranjčič 5
Damjan Vukolić 5
Luka Brodnjak 5
Jan Husar 5
20. Tjan Kolednik 4

DELI NA