Sodniki: | Gojčič Tomaž (glavni sodnik), Pišek Rok (1. pomoč), Fotivec Damir (2. pomoč) |
Delegat: | Kontarček Branko |
Št. gledalcev: | 80 |
Drava Dakinda Ptuj | |||
---|---|---|---|
Z |
Krško | 1 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
P |
Drava Dakinda Ptuj | 1 : 3 | Dravograd |
N |
Vipoll Veržej | 2 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
Z |
Drava Dakinda Ptuj | 7 : 1 | Miklavž |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
Dravograd | |||
---|---|---|---|
Z |
Dravograd | 1 : 0 | Rudar Velenje |
Z |
Drava Dakinda Ptuj | 1 : 3 | Dravograd |
Z |
Krško | 0 : 2 | Dravograd |
Z |
Dravograd | 4 : 0 | Vipoll Veržej |
Z |
Miklavž | 0 : 4 | Dravograd |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Drava Dakinda Ptuj | 20 | 7 | 2 | 11 | 31 | ||
NK Koroška Dravograd | 20 | 11 | 2 | 7 | 44 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Drava Dakinda Ptuj | 10 | 5 | 1 | 4 | 20 | ||
NK Koroška Dravograd | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Drava Dakinda Ptuj | 10 | 2 | 1 | 7 | 11 | ||
NK Koroška Dravograd | 10 | 7 | 1 | 2 | 31 |
22/23 | 16.krog | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 19.11.2022, ob 11.00 | Dravograd | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 9:0 | (4:0) |
22/23 | 3.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 27.08.2022, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | NK Koroška Dravograd | 1:4 | (0:2) |
21/22 | 19.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 16.04.2022, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | NK Koroška Dravograd | 8:0 | (6:0) |
21/22 | 1.krog | Dravograd, Športni center Dravograd, 28.08.2021, ob 11.00 | Dravograd | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:4 | (0:0) |
20/21 | 7.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 20.09.2020, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | NK Koroška Dravograd | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 5.krog | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 07.09.2019, ob 11.00 | Dravograd | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 3:1 | (0:0) |
18/19 | 25.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 20.05.2019, ob 18.30 | Drava Ptuj | - | NK Koroška Dravograd | 1:3 | (1:1) |
18/19 | 12.krog | Dravograd, Športni center Dravograd, 27.10.2018, ob 11.00 | Dravograd | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 4:1 | (2:1) |
17/18 | 26.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 26.05.2018, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | NK Koroška Dravograd | 1:2 | (0:2) |
17/18 | 13.krog | Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 28.10.2017, ob 11.00 | Koroška Dravograd | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 3:1 | (2:0) |
16/17 | 26.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 27.05.2017, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | NK Koroška Dravograd | 4:2 | (2:1) |
16/17 | 13.krog | Dravograd, Športni center-umetna trava, 05.11.2016, ob 11.00 | Dravograd-Avto Grubelnik | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:0 | (0:0) |
15/16 | 14.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-um.trava, 14.11.2015, ob 11.00 | - | NK Koroška Dravograd | 1:2 | (0:1) | |
15/16 | 1.krog | Dravograd, Športni center-umetna trava, 09.09.2015, ob 17.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:1 | (1:0) | |
14/15 | 24.krog | ŠC Dravograd, Umetna trava, 16.05.2015, ob 11.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 4:1 | (1:0) | |
14/15 | 11.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 11.10.2014, ob 13.30 | - | NK Koroška Dravograd | 0:0 | (0:0) | |
13/14 | 22.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 12.04.2014, ob 14.30 | - | NK Koroška Dravograd | 2:0 | (1:0) | |
13/14 | 7.krog | Dravograd, ŠC Dravograd- naravna trava, 06.09.2013, ob 17.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 6:1 | (5:0) | |
12/13 | 27.krog | Ptuj, Umetna trava, 25.05.2013, ob 11.00 | - | NK Koroška Dravograd | 1:0 | (0:0) | |
12/13 | 12.krog | športni center Dravograd, umetna trava, 13.10.2012, ob 11.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:1 | (0:1) |
25. krog | ||
---|---|---|
Brežice 1919 | 2 : 3 | Krško |
Mura | 1 : 0 | Aluminij |
Maribor | 12 : 0 | Miklavž |
Rudar Velenje | 2 : 1 | Vipoll Veržej |
MB Tabor | 1 : 0 | Šampion |
A2S Celje | 4 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Drava Dakinda Ptuj | 1 : 3 | Dravograd |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Lan Lekše | 16 | |
Anej Rudolf | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Nik Hren | 11 |
Jaka Domjan | 11 | |
10. | Maj Škoflek | 9 |
Nino Milić | 9 | |
Luka Schöndorfer | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Nik Krebs | 8 |
Valentin Bolcar | 8 | |
16. | Domen Justinek | 7 |
Klemen Rahle | 7 | |
Martin Hovnik | 7 | |
Vid Pustinek | 7 | |
Marcos Tavares | 7 |