Sodniki: | Pernat Marko (glavni sodnik), Bratuša Alen (1. pomoč), Lovrec Leon (2. pomoč) |
Delegat: | Rižnar Stanislav |
Št. gledalcev: | 60 |
Drava Dakinda Ptuj | |||
---|---|---|---|
Z |
Krško | 1 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
P |
Drava Dakinda Ptuj | 1 : 3 | Dravograd |
N |
Vipoll Veržej | 2 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
Z |
Drava Dakinda Ptuj | 7 : 1 | Miklavž |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluminij | 5 : 0 | MB Tabor |
P |
Mura | 1 : 0 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 4 | A2S Celje |
P |
Maribor | 2 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 0 | Rudar Velenje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Drava Dakinda Ptuj | 20 | 2 | 2 | 16 | 10 | ||
Aluminij | 20 | 16 | 2 | 2 | 69 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Drava Dakinda Ptuj | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | ||
Aluminij | 9 | 8 | 0 | 1 | 32 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 11 | 1 | 2 | 8 | 7 | ||
Aluminij | 11 | 8 | 2 | 1 | 37 |
22/23 | 19.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 25.03.2023, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 4:0 | (1:0) |
22/23 | 6.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 08.09.2022, ob 16.00 | Drava Ptuj | - | Aluminij | 0:5 | (0:2) |
21/22 | 22.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 15.05.2022, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:2 | (0:1) |
21/22 | 7.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 09.10.2021, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 0:2 | (0:2) |
20/21 | 10.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.10.2020, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:0 | (1:0) |
19/20 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 13.11.2019, ob 14.00 | Drava Dakinda Ptuj | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 21.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 20.04.2019, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 8.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.10.2018, ob 16.00 | Aluminij | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 1:1 | (1:1) |
17/18 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 15.04.2018, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 4:0 | (3:0) |
17/18 | 8.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 23.09.2017, ob 11.00 | Drava Ptuj | - | Aluminij | 0:3 | (0:1) |
16/17 | 17.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 19.03.2017, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 5:0 | (3:0) |
16/17 | 4.krog | Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 31.08.2016, ob 17.00 | Drava Ptuj | - | Aluminij | 0:5 | (0:1) |
15/16 | 26.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 28.05.2016, ob 11.00 | - | Aluminij | 0:4 | (0:1) | |
15/16 | 13.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.11.2015, ob 11.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 6:0 | (2:0) | |
14/15 | 19.krog | Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 04.04.2015, ob 13.30 | - | Aluminij | 0:6 | (0:3) | |
14/15 | 6.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 06.09.2014, ob 11.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 8:0 | (4:0) | |
13/14 | 23.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 19.04.2014, ob 11.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 3:1 | (1:0) | |
13/14 | 8.krog | Ptuj, Umetna trava, 14.09.2013, ob 11.00 | - | Aluminij | 0:5 | (0:3) | |
12/13 | 29.krog | Ptuj, Umetna trava, 08.06.2013, ob 11.00 | - | Aluminij | 3:2 | (2:0) | |
12/13 | 14.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.10.2012, ob 16.00 | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:1 | (1:0) |
21. krog | ||
---|---|---|
Dravograd | 2 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
Vipoll Veržej | 0 : 2 | Miklavž |
Mura | 1 : 2 | Krško |
Maribor | 2 : 0 | Brežice 1919 |
Rudar Velenje | 0 : 0 | Šampion |
Drava Dakinda Ptuj | 0 : 1 | Aluminij |
A2S Celje | 3 : 0 | MB Tabor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Lan Lekše | 16 | |
Anej Rudolf | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Nik Hren | 11 |
Jaka Domjan | 11 | |
10. | Maj Škoflek | 9 |
Nino Milić | 9 | |
Luka Schöndorfer | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Nik Krebs | 8 |
Valentin Bolcar | 8 | |
16. | Domen Justinek | 7 |
Klemen Rahle | 7 | |
Martin Hovnik | 7 | |
Vid Pustinek | 7 | |
Marcos Tavares | 7 |