Sodniki: | Gabor Iva (glavni sodnik), Cifer Nina (1. pomoč), Casar Kaja (2. pomoč) |
Delegat: | Fartek Boštjan |
Št. gledalcev: | 70 |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 1 : 0 | Aluminij |
P |
Šampion | 3 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 1 | Brežice 1919 |
Z |
MB Tabor | 0 : 1 | Mura |
A2S Celje | |||
---|---|---|---|
Z |
Miklavž | 0 : 4 | A2S Celje |
Z |
A2S Celje | 4 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Z |
Aluminij | 1 : 4 | A2S Celje |
Z |
A2S Celje | 4 : 0 | Šampion |
Z |
Brežice 1919 | 2 : 3 | A2S Celje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 12 | 2 | 2 | 8 | 14 | ||
Celje | 12 | 8 | 2 | 2 | 27 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 7 | 2 | 2 | 3 | 13 | ||
Celje | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | ||
Celje | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 |
22/23 | 16.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 19.11.2022, ob 17.00 | Mura | - | Celje | 5:1 | (1:1) |
22/23 | 3.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 27.08.2022, ob 11.00 | A2S Celje | - | Mura | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 18.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 13.04.2022, ob 14.00 | Celje | - | Mura | 3:1 | (1:1) |
21/22 | 13.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 12.03.2022, ob 11.00 | Mura | - | Celje | 1:1 | (1:0) |
20/21 | 4.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 29.08.2020, ob 11.00 | Mura | - | Celje | 5:1 | (1:1) |
19/20 | 6.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.09.2019, ob 11.00 | Mura | - | Celje | 1:1 | (0:1) |
18/19 | 20.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 11.00 | Mura | - | Celje | 1:3 | (0:2) |
18/19 | 7.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 22.09.2018, ob 17.00 | A2S Celje | - | Mura | 5:0 | (2:0) |
17/18 | 20.krog | Rakičan, Igrišče Rakičan, 04.04.2018, ob 16.00 | Mura | - | Celje | 0:2 | (0:1) |
17/18 | 7.krog | Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 17.09.2017, ob 16.00 | Celje | - | Mura | 4:0 | (2:0) |
16/17 | 21.krog | Celje, Olimp, 22.04.2017, ob 15.00 | Celje | - | Mura | 2:0 | (1:0) |
16/17 | 8.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 25.09.2016, ob 11.00 | Mura | - | Celje | 0:3 | (0:1) |
20. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | 1 : 2 | Dravograd |
Brežice 1919 | 7 : 1 | Rudar Velenje |
Šampion | 0 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Kety Emmi Bistrica | 4 : 3 | Vipoll Veržej |
MB Tabor | 2 : 0 | Maribor |
Mura | 1 : 3 | A2S Celje |
Krško | 3 : 0 | Miklavž |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Lan Lekše | 16 | |
Anej Rudolf | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Nik Hren | 11 |
Jaka Domjan | 11 | |
10. | Maj Škoflek | 9 |
Nino Milić | 9 | |
Luka Schöndorfer | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Nik Krebs | 8 |
Valentin Bolcar | 8 | |
16. | Domen Justinek | 7 |
Klemen Rahle | 7 | |
Martin Hovnik | 7 | |
Vid Pustinek | 7 | |
Marcos Tavares | 7 |