Sodniki: | Pernat Marko (glavni sodnik), Pišek Rok (1. pomoč), Pernat Izidor (2. pomoč) |
Delegat: | Gostenčnik Gregor |
Št. gledalcev: | 70 |
Kety Emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
Z |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 0 | Mura |
P |
A2S Celje | 4 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Maribor |
P |
Rudar Velenje | 1 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluminij | 5 : 0 | MB Tabor |
P |
Mura | 1 : 0 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 4 | A2S Celje |
P |
Maribor | 2 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 0 | Rudar Velenje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 27 | 3 | 4 | 20 | 19 | ||
Aluminij | 27 | 20 | 4 | 3 | 77 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 13 | 2 | 4 | 7 | 12 | ||
Aluminij | 13 | 7 | 4 | 2 | 24 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 14 | 1 | 0 | 13 | 7 | ||
Aluminij | 14 | 13 | 0 | 1 | 53 |
22/23 | 22.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 15.04.2023, ob 10.00 | Aluminij | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 10:0 | (5:0) |
22/23 | 9.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 01.10.2022, ob 11.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | Aluminij | 1:4 | (1:1) |
21/22 | 10.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 30.10.2021, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Aluminij | 2:3 | (0:3) |
20/21 | 9.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 27.09.2020, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 6.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 14.09.2019, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 5:0 | (4:0) |
18/19 | 17.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 23.03.2019, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Aluminij | 1:1 | (0:0) |
18/19 | 4.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.09.2018, ob 16.30 | Aluminij | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:2 | (0:1) |
17/18 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 13.11.2017, ob 18.30 | Aluminij | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:2 | (1:0) |
17/18 | 2.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 23.08.2017, ob 17.30 | Kety Emmi Bistrica | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
16/17 | 24.krog | Slovenska Bistrica, Športni park-glavno igrišče, 13.05.2017, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) |
16/17 | 11.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 16.10.2016, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 7:0 | (6:0) |
15/16 | 19.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 26.03.2016, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:0 | (1:0) | |
15/16 | 6.krog | Slovenska Bistrica, Športni park-um.trava, 12.09.2015, ob 11.00 | - | Aluminij | 1:1 | (1:0) | |
14/15 | 23.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 19.05.2015, ob 17.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:1 | (2:0) | |
14/15 | 10.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 05.10.2014, ob 11.00 | - | Aluminij | 1:1 | (0:0) | |
13/14 | 29.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 30.05.2014, ob 17.30 | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) | |
13/14 | 14.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 26.10.2013, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 6:0 | (2:0) | |
09/10 | 30.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 05.06.2010, ob 14.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:1 | (0:1) | |
09/10 | 15.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slov. Bistrica, 15.11.2009, ob 11.00 | - | Aluminij | 1:2 | (0:0) | |
08/09 | 17.krog | Slov. Bistrica, Športni park, 08.03.2009, ob 15.00 | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) | |
08/09 | 2.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 16.08.2008, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:0 | (3:0) | |
07/08 | 23.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slov.Bistrica, 10.05.2008, ob 11.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
07/08 | 10.krog | Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 13.10.2007, ob 10.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:1 | (2:0) | |
06/07 | 21.krog | Kidričevo, Kidričevo, 21.04.2007, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:0 | (1:0) | |
06/07 | 8.krog | Slov.Bistrica, Slov.Bistrica, 30.09.2006, ob 11.00 | - | Aluminij | 2:6 | (1:1) | |
05/06 | 20.krog | Kidričevo - umetna trava, 15.04.2006, ob 10.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:0 | (1:0) | |
05/06 | 7.krog | Športni park Slov.Bistrica, 25.09.2005, ob 16.30 | - | Aluminij | 0:2 | (0:2) |
17. krog | ||
---|---|---|
Maribor | 5 : 1 | Krško |
Rudar Velenje | 3 : 2 | A2S Celje |
Drava Dakinda Ptuj | 3 : 0 | Mura |
Dravograd | 1 : 0 | MB Tabor |
Vipoll Veržej | 1 : 3 | Brežice 1919 |
Miklavž | 0 : 2 | Šampion |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 1 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Lan Lekše | 16 | |
Anej Rudolf | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Nik Hren | 11 |
Jaka Domjan | 11 | |
10. | Maj Škoflek | 9 |
Nino Milić | 9 | |
Luka Schöndorfer | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Nik Krebs | 8 |
Valentin Bolcar | 8 | |
16. | Domen Justinek | 7 |
Klemen Rahle | 7 | |
Martin Hovnik | 7 | |
Vid Pustinek | 7 | |
Marcos Tavares | 7 |