Sodniki: | Šepec Anže (glavni sodnik), Turanović Armin (1. pomoč), Kolman Mark (2. pomoč) |
Delegat: | Pilipović Zdravko |
Št. gledalcev: | 40 |
Krško | |||
---|---|---|---|
P |
Krško | 1 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
Z |
Brežice 1919 | 2 : 3 | Krško |
P |
Krško | 0 : 2 | Dravograd |
P |
MB Tabor | 6 : 1 | Krško |
N |
Krško | 0 : 0 | Vipoll Veržej |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 1 : 0 | Aluminij |
P |
Šampion | 3 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 1 | Brežice 1919 |
Z |
MB Tabor | 0 : 1 | Mura |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krško | 12 | 7 | 2 | 3 | 28 | ||
Mura | 12 | 3 | 2 | 7 | 24 | ||
Stadion Matije Gubca | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krško | 7 | 3 | 1 | 3 | 14 | ||
Mura | 7 | 3 | 1 | 3 | 19 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Krško | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | ||
Mura | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 |
22/23 | 21.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 08.04.2023, ob 11.00 | Mura | - | Krško | 2:2 | (0:2) |
22/23 | 8.krog | Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 24.09.2022, ob 11.30 | Krško Šentjernej | - | Mura | 1:1 | (1:0) |
21/22 | 5.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 25.09.2021, ob 11.00 | Krško | - | Mura | 0:7 | (0:3) |
20/21 | 3.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 26.08.2020, ob 17.00 | Krško | - | Mura | 0:5 | (0:2) |
19/20 | 15.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 11.30 | Mura | - | Krško | 1:3 | (1:2) |
19/20 | 2.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 25.08.2019, ob 11.00 | Krško | - | Mura | 1:3 | (1:2) |
18/19 | 21.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 20.04.2019, ob 11.00 | Mura | - | Krško | 1:2 | (0:0) |
18/19 | 8.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 07.11.2018, ob 17.00 | Krško | - | Mura | 3:0 | (1:0) |
17/18 | 24.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 15.05.2018, ob 18.00 | Krško | - | Mura | 6:2 | (3:1) |
17/18 | 11.krog | Bogojina, ŠRC Bogojina, 14.10.2017, ob 11.00 | Mura | - | Krško | 0:3 | (0:0) |
16/17 | 14.krog | Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 16.11.2016, ob 15.30 | Krško | - | Mura | 3:1 | (1:1) |
16/17 | 1.krog | FAZANERIJA - UMETNA TRAVA, 20.08.2016, ob 17.30 | Mura | - | Krško | 1:4 | (0:4) |
8. krog | ||
---|---|---|
Miklavž | 0 : 2 | Vipoll Veržej |
Šampion | 1 : 2 | Rudar Velenje |
Brežice 1919 | 1 : 0 | Maribor |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 2 | Dravograd |
Aluminij | 1 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
MB Tabor | 0 : 1 | A2S Celje |
Krško | 3 : 0 | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Lan Lekše | 16 | |
Anej Rudolf | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Nik Hren | 11 |
Jaka Domjan | 11 | |
10. | Maj Škoflek | 9 |
Nino Milić | 9 | |
Luka Schöndorfer | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Nik Krebs | 8 |
Valentin Bolcar | 8 | |
16. | Domen Justinek | 7 |
Klemen Rahle | 7 | |
Martin Hovnik | 7 | |
Vid Pustinek | 7 | |
Marcos Tavares | 7 |