8. krog |  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT |  07.11.2018 ob 17.00

Krško

3 : 0

Mura

Sodniki: Šepec Anže (glavni sodnik), Turanović Armin (1. pomoč), Kolman Mark (2. pomoč)
Delegat: Pilipović Zdravko
Št. gledalcev: 40

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krško
P
Krško 1 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Z
Brežice 1919 2 : 3 Krško
P
Krško 0 : 2 Dravograd
P
MB Tabor 6 : 1 Krško
N
Krško 0 : 0 Vipoll Veržej
Mura
P
Kety Emmi Bistrica 3 : 0 Mura
Z
Mura 1 : 0 Aluminij
P
Šampion 3 : 1 Mura
Z
Mura 2 : 1 Brežice 1919
Z
MB Tabor 0 : 1 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 8 7 0 1 25
Mura 8 1 0 7 9
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 4 3 0 1 13
Mura 4 1 0 3 6
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 4 4 0 0 12
Mura 4 0 0 4 3



Vse medsebojne tekme

19/20  15.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 11.30  Mura - Krško 1:3  (1:2) 
19/20  2.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 25.08.2019, ob 11.00  Krško - Mura 1:3  (1:2) 
18/19  21.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 20.04.2019, ob 11.00  Mura - Krško 1:2  (0:0) 
18/19  8.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 07.11.2018, ob 17.00  Krško - Mura 3:0  (1:0) 
17/18  24.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 15.05.2018, ob 18.00  Krško - Mura 6:2  (3:1) 
17/18  11.krog  Bogojina, ŠRC Bogojina, 14.10.2017, ob 11.00  Mura - Krško 0:3  (0:0) 
16/17  14.krog  Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 16.11.2016, ob 15.30  Krško - Mura 3:1  (1:1) 
16/17  1.krog  FAZANERIJA - UMETNA TRAVA, 20.08.2016, ob 17.30  Mura - Krško 1:4  (0:4) 

8. krog
Miklavž 0 : 2 Vipoll Veržej
Šampion 1 : 2 Rudar Velenje
Brežice 1919 1 : 0 Maribor
Kety Emmi Bistrica 0 : 2 Dravograd
Aluminij 1 : 1 Drava Dakinda Ptuj
MB Tabor 0 : 1 A2S Celje
Krško 3 : 0 Mura

LESTVICA
1 A2S Celje 26 67
2 Maribor 26 67
3 Dravograd 26 58
4 Krško 26 53
5 Drava Dakinda Ptuj 26 42
6 Mura 26 37
7 Kety Emmi Bistrica 26 34
8 Aluminij 26 31
9 Rudar Velenje 26 30
10 MB Tabor 26 28
11 Vipoll Veržej 26 24
12 Šampion 26 22
13 Brežice 1919 26 19
14 Miklavž 26 9

STRELCI
1. Tom Kljun 35
2. Gašper Černe 20
3. Nejc Krivec 19
4. Miha Preksavec 16
Lan Lekše 16
Anej Rudolf 16
7. Gregor Medle 13
8. Nik Hren 11
Jaka Domjan 11
10. Maj Škoflek 9
Nino Milić 9
Luka Schöndorfer 9
Rok Greif 9
14. Nik Krebs 8
Valentin Bolcar 8
16. Domen Justinek 7
Klemen Rahle 7
Martin Hovnik 7
Vid Pustinek 7
Marcos Tavares 7

DELI NA