Sodniki: | Vidovič Patrik (glavni sodnik), Zagoršek Ljubo (1. pomoč), Bratuša Alen (2. pomoč) |
Delegat: | Burjan Slavko |
Št. gledalcev: | 40 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Aluminij | 5 : 0 | MB Tabor |
P |
Mura | 1 : 0 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 4 | A2S Celje |
P |
Maribor | 2 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 0 | Rudar Velenje |
Krško | |||
---|---|---|---|
P |
Krško | 1 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
Z |
Brežice 1919 | 2 : 3 | Krško |
P |
Krško | 0 : 2 | Dravograd |
P |
MB Tabor | 6 : 1 | Krško |
N |
Krško | 0 : 0 | Vipoll Veržej |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 24 | 16 | 2 | 6 | 43 | ||
Krško | 24 | 6 | 2 | 16 | 21 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 12 | 9 | 0 | 3 | 25 | ||
Krško | 12 | 3 | 0 | 9 | 9 | ||
Stadion Matije Gubca | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 12 | 7 | 2 | 3 | 18 | ||
Krško | 12 | 3 | 2 | 7 | 12 |
22/23 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 11.11.2022, ob 18.00 | Aluminij | - | Krško | 3:1 | (1:1) |
22/23 | 2.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 20.08.2022, ob 17.00 | Krško | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 3.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 11.09.2021, ob 11.00 | Krško | - | Aluminij | 0:5 | (0:4) |
20/21 | 12.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 17.10.2020, ob 11.00 | Aluminij | - | Krško | 1:0 | (1:0) |
19/20 | 16.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 24.11.2019, ob 13.30 | Krško | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) |
19/20 | 3.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 31.08.2019, ob 11.00 | Aluminij | - | Krško | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 16.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 25.11.2018, ob 14.00 | Krško | - | Aluminij | 5:0 | (3:0) |
18/19 | 3.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 01.09.2018, ob 11.00 | Aluminij | - | Krško | 0:1 | (0:1) |
17/18 | 17.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 17.03.2018, ob 11.00 | Aluminij | - | Krško | 2:0 | (1:0) |
17/18 | 4.krog | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 30.08.2017, ob 17.00 | Krško | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
16/17 | 19.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - umetna trava, 02.04.2017, ob 11.00 | Aluminij | - | Krško | 4:1 | (1:0) |
16/17 | 6.krog | Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 10.09.2016, ob 17.00 | Krško | - | Aluminij | 0:2 | (0:2) |
15/16 | 22.krog | Krško, Matija Gubec - umetna trava, 19.04.2016, ob 17.00 | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) | |
15/16 | 9.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 03.10.2015, ob 11.00 | - | Krško | 2:1 | (2:1) | |
14/15 | 24.krog | Krško, Matija Gubec - umetna trava, 16.05.2015, ob 11.00 | - | Aluminij | 2:2 | (0:2) | |
14/15 | 11.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 09.10.2014, ob 16.00 | - | Krško | 3:0 | (2:0) | |
13/14 | 21.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 09.04.2014, ob 15.00 | - | Krško | 1:3 | (0:0) | |
13/14 | 6.krog | Krško, Matija Gubec - umetna trava, 31.08.2013, ob 17.00 | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) | |
12/13 | 28.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 01.06.2013, ob 11.00 | - | Krško | 5:0 | (1:0) | |
12/13 | 13.krog | Krško, Matije Gubca-umetna trava, 20.10.2012, ob 15.30 | - | Aluminij | 2:2 | (1:1) | |
03/04 | 16.krog | Na igrišču v Brežicah, 27.03.2004, ob 15.00 | - | Aluminij | 1:2 | (1:1) | |
03/04 | 3.krog | Kidričevo, 23.08.2003, ob 17.00 | - | Krško | 2:0 | (1:0) | |
02/03 | 24.krog | Kidričevo, 10.05.2003, ob 16.30 | - | Krško | 2:1 | (1:0) | |
02/03 | 11.krog | Brežice, 26.10.2002, ob 13.30 | - | Aluminij | 0:1 | (0:0) |
3. krog | ||
---|---|---|
Vipoll Veržej | 2 : 1 | MB Tabor |
Dravograd | 2 : 1 | Mura |
Drava Dakinda Ptuj | 0 : 5 | A2S Celje |
Rudar Velenje | 0 : 3 | Maribor |
Aluminij | 0 : 1 | Krško |
Kety Emmi Bistrica | 0 : 0 | Šampion |
Miklavž | 1 : 1 | Brežice 1919 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Lan Lekše | 16 | |
Anej Rudolf | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Nik Hren | 11 |
Jaka Domjan | 11 | |
10. | Maj Škoflek | 9 |
Nino Milić | 9 | |
Luka Schöndorfer | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Nik Krebs | 8 |
Valentin Bolcar | 8 | |
16. | Domen Justinek | 7 |
Klemen Rahle | 7 | |
Martin Hovnik | 7 | |
Vid Pustinek | 7 | |
Marcos Tavares | 7 |