Sodniki: | Kunc Anej (glavni sodnik), Primec Helena (1. pomoč), Spasojevič Nemanja (2. pomoč) |
Delegat: | Stenovec Darko |
Št. gledalcev: | 100 |
Domžale | |||
---|---|---|---|
N |
Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Domžale |
N |
Domžale | 1 : 1 | Krško |
P |
Mura | 1 : 0 | Domžale |
N |
Domžale | 2 : 2 | Krka |
N |
Maribor | 1 : 1 | Domžale |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
Mura | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 3 : 2 | Krka |
P |
Maribor | 4 : 0 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Koper |
Z |
Kalcer Radomlje | 1 : 0 | Bravo Publikum |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Domžale | 10 | 8 | 0 | 2 | 33 | ||
Kalcer Radomlje | 10 | 2 | 0 | 8 | 11 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 6 | 5 | 0 | 1 | 24 | ||
Kalcer Radomlje | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | ||
Kalcer Radomlje | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 |
22/23 | 19.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 31.03.2023, ob 11.00 | Kalcer Radomlje | - | Domžale | 3:4 | (1:2) |
22/23 | 6.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 03.09.2022, ob 11.00 | Domžale | - | Kalcer Radomlje | 1:2 | (0:1) |
21/22 | 24.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 08.05.2022, ob 11.00 | Domžale | - | Kalcer Radomlje | 3:2 | (2:1) |
21/22 | 11.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 30.10.2021, ob 12.00 | Radomlje | - | Domžale | 1:2 | (0:2) |
20/21 | 7.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 26.09.2020, ob 11.00 | Domžale | - | Kalcer Radomlje | 5:0 | (1:0) |
19/20 | 5.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 14.09.2019, ob 16.00 | Domžale | - | Kalcer Radomlje | 4:0 | (1:0) |
18/19 | 15.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 17.11.2018, ob 12.00 | Kalcer Radomlje | - | Domžale | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 2.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 18.08.2018, ob 15.30 | Domžale | - | Kalcer Radomlje | 4:0 | (1:0) |
17/18 | 21.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 15.04.2018, ob 11.00 | Domžale | - | Kalcer Radomlje | 7:1 | (4:0) |
17/18 | 8.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 30.09.2017, ob 13.30 | Kalcer Radomlje | - | Domžale | 1:3 | (0:2) |
21. krog | ||
---|---|---|
VOC Celje | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Interblock | 2 : 0 | Mura |
Bravo Publikum | 2 : 2 | Koper |
Aluminij | 2 : 1 | Krka |
Triglav Kranj | 2 : 5 | Maribor |
Gorica | 0 : 2 | Krško |
Domžale | 7 : 1 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 63 | |
2 | Domžale | 26 | 54 | |
3 | VOC Celje | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 44 | |
5 | Krško | 26 | 43 | |
6 | Mura | 26 | 38 | |
7 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
8 | Triglav Kranj | 26 | 36 | |
9 | Bravo Publikum | 26 | 31 | |
10 | Koper | 26 | 30 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 23 | |
12 | Interblock | 26 | 23 | |
13 | Krka | 26 | 20 | |
14 | Gorica | 26 | 19 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nick Hanik Horvat | 21 |
2. | Žan Vipotnik | 16 |
3. | Albin Ahmetaj | 15 |
4. | David Flakus Bosilj | 14 |
Gal Žinič | 14 | |
6. | Rok Jakomin | 13 |
7. | Robert Čakš | 12 |
8. | Nejc Benko | 11 |
9. | Tian Pantelić | 10 |
Anis Đuzić | 10 | |
Martin Pečar | 10 | |
12. | Edison Destani | 9 |
13. | Rene Prodanović | 8 |
Blaž Kanalec | 8 | |
Luka Mesarič | 8 | |
Filip Sivonjić | 8 | |
Gašper Koritnik | 8 | |
Rok Frešer | 8 | |
19. | Rok Gorenc | 7 |
Kristian Dakič | 7 |