Sodniki: | Rudolf Matjaž (glavni sodnik), Leban Patrik (1. pomoč), Žižmond Matej (2. pomoč) |
Delegat: | Fatur Branko |
Št. gledalcev: | 70 |
Koper | |||
---|---|---|---|
P |
Koper | 0 : 1 | Interblock |
P |
Maribor | 3 : 0 | Koper |
P |
Koper | 0 : 1 | Gorica |
P |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Koper |
Z |
Koper | 1 : 0 | VOC Celje |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Mura | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
P |
Bravo Publikum | 4 : 1 | Mura |
Z |
Mura | 1 : 0 | Domžale |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 2 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 1 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 9 | 2 | 1 | 6 | 11 | ||
Mura | 9 | 6 | 1 | 2 | 20 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | ||
Mura | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | ||
Mura | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 |
23/24 | 12.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 31.10.2023, ob 15.00 | Koper | - | Mura | 1:2 | (0:0) |
22/23 | 22.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 23.04.2023, ob 13.00 | Mura | - | Koper | 3:1 | (2:0) |
22/23 | 9.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 09.10.2022, ob 14.00 | Koper | - | Mura | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 17.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 05.03.2022, ob 13.00 | Koper | - | Mura | 0:3 | (0:3) |
21/22 | 4.krog | Radenci, ŠRC Ivanke Serec Radenci, 22.08.2021, ob 15.00 | Mura | - | Koper | 2:2 | (1:1) |
20/21 | 10.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.10.2020, ob 13.00 | Mura | - | Koper | 3:1 | (2:1) |
19/20 | 7.krog | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17', 28.09.2019, ob 15.00 | Koper | - | Mura | 1:2 | (0:1) |
17/18 | 16.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 18.03.2018, ob 11.00 | Koper | - | Mura | 3:2 | (1:1) |
17/18 | 3.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 19.08.2017, ob 15.30 | Mura | - | Koper | 2:0 | (2:0) |
16. krog | ||
---|---|---|
Kalcer Radomlje | 0 : 2 | VOC Celje |
Koper | 3 : 2 | Mura |
Triglav Kranj | 4 : 2 | Aluminij |
Domžale | 4 : 0 | Interblock |
Maribor | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Bravo Publikum | 1 : 2 | Gorica |
Krka | 1 : 2 | Krško |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 63 | |
2 | Domžale | 26 | 54 | |
3 | VOC Celje | 26 | 47 | |
4 | Aluminij | 26 | 44 | |
5 | Krško | 26 | 43 | |
6 | Mura | 26 | 38 | |
7 | Olimpija Ljubljana | 26 | 37 | |
8 | Triglav Kranj | 26 | 36 | |
9 | Bravo Publikum | 26 | 31 | |
10 | Koper | 26 | 30 | |
11 | Kalcer Radomlje | 26 | 23 | |
12 | Interblock | 26 | 23 | |
13 | Krka | 26 | 20 | |
14 | Gorica | 26 | 19 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nick Hanik Horvat | 21 |
2. | Žan Vipotnik | 16 |
3. | Albin Ahmetaj | 15 |
4. | David Flakus Bosilj | 14 |
Gal Žinič | 14 | |
6. | Rok Jakomin | 13 |
7. | Robert Čakš | 12 |
8. | Nejc Benko | 11 |
9. | Tian Pantelić | 10 |
Anis Đuzić | 10 | |
Martin Pečar | 10 | |
12. | Edison Destani | 9 |
13. | Rene Prodanović | 8 |
Blaž Kanalec | 8 | |
Luka Mesarič | 8 | |
Filip Sivonjić | 8 | |
Gašper Koritnik | 8 | |
Rok Frešer | 8 | |
19. | Rok Gorenc | 7 |
Kristian Dakič | 7 |