3. krog |  Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT |  30.08.2023 ob 10.00

Tinex Šenčur

0 : 2

Ilirija Extra-Lux


Sodniki: Franca Kristofer (glavni sodnik), Bole Žan Luka (1. pomoč), Mušić Haris (2. pomoč)
Delegat: Kužnik Iztok
Št. gledalcev: 30

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Tinex Šenčur
Z
Tinex Šenčur 2 : 0 Mura
P
A2S Celje 4 : 0 Tinex Šenčur
P
Tinex Šenčur 0 : 4 Bravo Nova KBM
Z
Dravograd 0 : 2 Tinex Šenčur
Z
Tinex Šenčur 3 : 2 Krka
Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 2 : 3 Gorica
P
Domžale 6 : 2 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 2 : 3 Brinje Grosuplje
N
Mura 2 : 2 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 5 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 2 0 0 2 0
ND Ilirija 2 2 0 0 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 1 0 0 1 0
ND Ilirija 1 1 0 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 1 0 0 1 0
ND Ilirija 1 1 0 0 1



Vse medsebojne tekme

23/24  16.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 24.02.2024, ob 13.00  Ilirija Extra-Lux - ŠD Šenčur 1:0  (1:0) 
23/24  3.krog  Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 30.08.2023, ob 10.00  Šenčur - ND Ilirija 0:2  (0:1) 

3. krog
Aluminij 1 : 1 Domžale
Gorica 1 : 1 Bravo Nova KBM
Olimpija Ljubljana 5 : 2 Koper
Brinje Grosuplje 1 : 1 A2S Celje
Krka 6 : 1 Dravograd
Maribor 2 : 2 Mura
Tinex Šenčur 0 : 2 Ilirija Extra-Lux

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 26 61
2 A2S Celje 26 60
3 Maribor 26 57
4 Bravo Nova KBM 26 56
5 Domžale 26 43
6 Aluminij 26 35
7 Brinje Grosuplje 26 33
8 Ilirija Extra-Lux 26 32
9 Mura 26 31
10 Koper 26 31
11 Krka 26 22
12 Tinex Šenčur 26 22
13 Gorica 26 16
14 Dravograd 26 14

STRELCI
1. Arman Durmiši 28
2. Naj Lulić 20
3. Kenan Kurtović 18
Žiga Pečjak 18
5. Mateo Aćimović 17
6. Svit Hočevar 16
7. Nik Belovič 15
Alban Veselaj 15
9. Flavio Junčaj 13
Denis Videnović 13
Lukas Čeh 13
12. Nik Podlesnik 12
13. Stefan Brankovski 11
Faris Dževahirić 11
15. Tilen Letonja 10
Jaša Kraševec 10
17. Dušan Vukelić 9
Žiga Kranjc 9
Niko Osterc 9
Denis Mazreku 9

DELI NA