5. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT |  13.09.2020 ob 16.00

Koper

2 : 1

Kalcer Radomlje


Sodniki: Celjer Tilen (glavni sodnik), Bohinc Urban (1. pomoč), Logar Tadej (2. pomoč)
Delegat: Avdagić Meho
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
P
Domžale 3 : 1 Koper
P
Koper 1 : 4 Bravo NOVA KBM
N
Koper 2 : 2 Triglav Kranj
P
Mura 3 : 1 Koper
Z
Koper 1 : 0 A2S Celje
Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 5 : 0 Gorica
P
Triglav Kranj 8 : 3 Kalcer Radomlje
N
Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 4 : 0 Drava Ptuj
N
Brinje Grosuplje 3 : 3 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 7 3 2 2 13
Kalcer Radomlje 7 2 2 3 9
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 5 2 2 1 10
Kalcer Radomlje 5 1 2 2 6
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 2 1 0 1 3
Kalcer Radomlje 2 1 0 1 3



Vse medsebojne tekme

22/23  3.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 25.08.2022, ob 18.30  Koper - Kalcer Radomlje 5:1  (3:1) 
21/22  14.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 21.11.2021, ob 11.30  Radomlje - Koper 1:3  (0:0) 
21/22  1.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 07.08.2021, ob 17.00  Koper - Radomlje 1:1  (0:0) 
20/21  5.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 13.09.2020, ob 16.00  Koper - Kalcer Radomlje 2:1  (0:1) 
19/20  9.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 13.10.2019, ob 14.00  Koper - Kalcer Radomlje 0:1  (0:0) 
17/18  23.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 06.05.2018, ob 15.00  Kalcer Radomlje - Koper 2:0  (1:0) 
17/18  10.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper, 15.10.2017, ob 11.00  Koper - Kalcer Radomlje 2:2  (0:1) 

5. krog
Mura 4 : 2 Gorica
Aluminij 4 : 3 Brinje Grosuplje
Bravo NOVA KBM 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
Domžale 2 : 0 Drava Ptuj
Maribor 3 : 1 Triglav Kranj
A2S Celje 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Koper 2 : 1 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Domžale 13 29
2 Maribor 13 27
3 Ilirija Extra-Lux 13 23
4 Triglav Kranj 13 20
5 Mura 13 20
6 Aluminij 13 19
7 Bravo NOVA KBM 13 18
8 Brinje Grosuplje 13 17
9 Koper 13 16
10 Olimpija Ljubljana 13 16
11 A2S Celje 13 15
12 Kalcer Radomlje 13 12
13 Gorica 13 10
14 Drava Ptuj 13 6

STRELCI
1. Lan Lekše 10
2. Jure Novak 9
3. Nik Zrnec 8
Niko Kasalo 8
5. Klemen Švelc 7
Marcos Tavares 7
7. Luka Baš 6
Tihomir Maksimović 6
Kristjan Eržen 6
10. Edvin Krupić 5
Črt Vuković 5
Jan Mušič 5
Klemen Mlakar 5
Tay Husanović 5
Žiga Krušič 5
Gregor Medle 5
Lan Hribar 5
18. Nik Kovačič 4
Jaka Čuber Potočnik 4
Blaž Štrekelj 4

DELI NA