Sodniki: | Mitrovič Marko (glavni sodnik), Boškič Andrej (1. pomoč), Gajić Tomislav (2. pomoč) |
Delegat: | Kopač Borut |
Št. gledalcev: | 5 |
Koper | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 3 : 1 | Koper |
P |
Koper | 1 : 4 | Bravo NOVA KBM |
N |
Koper | 2 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Mura | 3 : 1 | Koper |
Z |
Koper | 1 : 0 | A2S Celje |
Drava Ptuj | |||
---|---|---|---|
P |
Drava Ptuj | 0 : 2 | Maribor |
N |
Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Drava Ptuj |
N |
Drava Ptuj | 1 : 1 | Gorica |
P |
Kalcer Radomlje | 4 : 0 | Drava Ptuj |
P |
Drava Ptuj | 2 : 5 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koper | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Koper | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Koper | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||
NK Drava Dakinda Ptuj | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 |
21/22 | 25.krog | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 14.05.2022, ob 16.00 | Drava Ptuj | - | Koper | 2:4 | (0:2) |
21/22 | 12.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 06.11.2021, ob 12.00 | Koper | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 2:1 | (1:0) |
20/21 | 3.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 22.08.2020, ob 17.00 | Koper | - | NK Drava Dakinda Ptuj | 6:1 | (5:1) |
3. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 4 : 1 | Aluminij |
Olimpija Ljubljana | 3 : 2 | Triglav Kranj |
Maribor | 4 : 0 | Gorica |
Koper | 6 : 1 | Drava Ptuj |
Mura | 0 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
A2S Celje | 7 : 2 | Kalcer Radomlje |
Bravo NOVA KBM | 1 : 1 | Brinje Grosuplje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 29 | |
2 | Maribor | 13 | 27 | |
3 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 23 | |
4 | Triglav Kranj | 13 | 20 | |
5 | Mura | 13 | 20 | |
6 | Aluminij | 13 | 19 | |
7 | Bravo NOVA KBM | 13 | 18 | |
8 | Brinje Grosuplje | 13 | 17 | |
9 | Koper | 13 | 16 | |
10 | Olimpija Ljubljana | 13 | 16 | |
11 | A2S Celje | 13 | 15 | |
12 | Kalcer Radomlje | 13 | 12 | |
13 | Gorica | 13 | 10 | |
14 | Drava Ptuj | 13 | 6 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Lan Lekše | 10 |
2. | Jure Novak | 9 |
3. | Niko Kasalo | 8 |
Nik Zrnec | 8 | |
5. | Klemen Švelc | 7 |
Marcos Tavares | 7 | |
7. | Tihomir Maksimović | 6 |
Kristjan Eržen | 6 | |
Luka Baš | 6 | |
10. | Klemen Mlakar | 5 |
Jan Mušič | 5 | |
Gregor Medle | 5 | |
Tay Husanović | 5 | |
Edvin Krupić | 5 | |
Žiga Krušič | 5 | |
Črt Vuković | 5 | |
Lan Hribar | 5 | |
18. | Blaž Štrekelj | 4 |
Črt Rotar | 4 | |
Hanan Duraković | 4 |