Sodniki: | Rađević Uroš (glavni sodnik), Majcen Kevin (1. pomoč), Dedić Elmedin (2. pomoč) |
Delegat: | Mohar Janez |
Št. gledalcev: | 200 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | VOC Celje |
N |
Mura | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Krško | 1 : 4 | Ilirija Extra-Lux |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Aluminij | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 7 : 0 | Kalcer Radomlje |
N |
VOC Celje | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Mura | 0 : 6 | Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 15 | 3 | 6 | 6 | 24 | ||
Olimpija Ljubljana | 15 | 6 | 6 | 3 | 30 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 8 | 2 | 3 | 3 | 14 | ||
Olimpija Ljubljana | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 7 | 1 | 3 | 3 | 10 | ||
Olimpija Ljubljana | 7 | 3 | 3 | 1 | 18 |
23/24 | 18.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 09.03.2024, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Olimpija Ljubljana | 1:3 | (1:0) |
23/24 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 09.09.2023, ob 17.00 | Olimpija Ljubljana | - | ND Ilirija | 2:2 | (2:0) |
22/23 | 18.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 12.03.2023, ob 11.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Olimpija Ljubljana | 2:2 | (1:2) |
22/23 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 27.08.2022, ob 14.30 | Olimpija Ljubljana | - | ND Ilirija | 2:2 | (0:1) |
21/22 | 23.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 05.05.2022, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Olimpija Ljubljana | 1:2 | (0:2) |
21/22 | 10.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 24.10.2021, ob 11.00 | Olimpija Ljubljana | - | ND Ilirija | 1:3 | (0:1) |
20/21 | 13.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 27.05.2021, ob 17.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Olimpija Ljubljana | 4:1 | (0:1) |
19/20 | 17.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 07.03.2020, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:0) |
19/20 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 07.09.2019, ob 14.30 | Olimpija Ljubljana | - | ND Ilirija | 2:2 | (2:1) |
18/19 | 24.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 14.05.2019, ob 15.00 | Olimpija Ljubljana | - | ND Ilirija | 5:1 | (0:1) |
18/19 | 11.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 21.10.2018, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Olimpija Ljubljana | 0:1 | (0:0) |
14/15 | 21.krog | Ljubljana, ILIRIJA - NARAVNA TRAVA, 29.03.2015, ob 11.00 | - | Olimpija Ljubljana | 1:1 | (0:1) | |
14/15 | 6.krog | Ljubljana Bežigad, Jama umetna trava, 30.08.2014, ob 15.00 | - | ND Ilirija | 5:0 | (2:0) | |
13/14 | 26.krog | Ljubljana, Ilirija - naravna trava, 04.05.2014, ob 15.00 | - | Olimpija Ljubljana | 4:1 | (1:0) | |
13/14 | 11.krog | Ljubljana, Jama, umetna trava, 12.10.2013, ob 11.00 | - | ND Ilirija | 1:0 | (0:0) |
17. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 3 : 1 | VOC Celje |
Rudar Velenje | 1 : 2 | Bravo Publikum |
Triglav Kranj | 3 : 0 | Krško |
Maribor | 1 : 1 | Mura |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Gorica | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
Koper | 4 : 2 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |