16. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT |  01.03.2020 ob 11.00

Aluminij

1 : 2

Olimpija Ljubljana

Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik), Holcman Aljaž (1. pomoč), Ogrin Matej (2. pomoč)
Delegat: Fartelj Janez
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Koper 4 : 2 Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Rudar Velenje 4 : 0 Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Kalcer Radomlje
P
Triglav Kranj 3 : 0 Aluminij
Olimpija Ljubljana
N
Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Aluminij 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Z
Olimpija Ljubljana 7 : 0 Kalcer Radomlje
N
VOC Celje 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Mura 0 : 6 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 22 5 7 10 19
Olimpija Ljubljana 22 10 7 5 36
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 11 2 4 5 7
Olimpija Ljubljana 11 5 4 2 16
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 11 3 3 5 12
Olimpija Ljubljana 11 5 3 3 20



Vse medsebojne tekme

19/20  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 01.03.2020, ob 11.00  Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:2  (0:1) 
19/20  3.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 02.10.2019, ob 14.00  Olimpija Ljubljana - Aluminij 2:2  (1:1) 
18/19  25.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 18.05.2019, ob 11.00  Aluminij - Olimpija Ljubljana 0:5  (0:3) 
18/19  12.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 24.11.2018, ob 13.00  Olimpija Ljubljana - Aluminij 4:0  (3:0) 
17/18  24.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 16.05.2018, ob 15.30  Olimpija Ljubljana - Aluminij 0:1  (0:1) 
17/18  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 25.11.2017, ob 11.00  Aluminij - Olimpija Ljubljana 0:0  (0:0) 
16/17  21.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 17.05.2017, ob 14.30  Aluminij - Olimpija Ljubljana 0:1  (0:1) 
16/17  8.krog  Ljubljana, Stadion Kodeljevo, 01.10.2016, ob 13.30  Olimpija Ljubljana - Aluminij 2:1  (1:0) 
15/16  16.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 25.11.2015, ob 12.00  - 1:0  (0:0) 
15/16  1.krog  Ljubljana, ŠP Kodeljevo umetna trava, 09.08.2015, ob 16.00  - 0:3  (0:1) 
14/15  27.krog  Ljubljana, ŠP Kodeljevo umetna trava, 10.05.2015, ob 15.00  - 2:1  (2:0) 
14/15  12.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 18.10.2014, ob 13.00  - 0:0  (0:0) 
13/14  29.krog  Ljubljana, ŠC Jama, umetna trava, 24.05.2014, ob 10.00  - 1:2  (0:1) 
13/14  14.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 02.11.2013, ob 12.00  - 2:2  (0:2) 
12/13  22.krog  Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 21.04.2013, ob 17.00  - 1:1  (1:1) 
12/13  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 16.09.2012, ob 11.00  - 1:1  (0:1) 
11/12  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 26.11.2011, ob 11.00  - 2:1  (1:0) 
11/12  1.krog  Ljubljana, Športni center Jama Ljubljana, 13.08.2011, ob 16.00  - 7:1  (3:1) 
10/11  18.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 05.03.2011, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
10/11  3.krog  Ljubljana, Bežigrad, 15.09.2010, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
09/10  18.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 06.03.2010, ob 12.00  - 0:2  (0:0) 
09/10  3.krog  Ljubljana, "Jama" Centralnega stadiona, 19.08.2009, ob 16.00  - 1:0  (0:0) 

16. krog
VOC Celje 3 : 0 Gorica
Mura 2 : 3 Domžale
Kalcer Radomlje 0 : 1 Ilirija Extra-Lux
Aluminij 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Bravo Publikum 2 : 1 Triglav Kranj
Koper 3 : 0 Rudar Velenje
Krško  :  Maribor

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 39
2 Domžale 17 39
3 Maribor 16 39
4 Ilirija Extra-Lux 17 33
5 Triglav Kranj 17 31
6 Bravo Publikum 17 26
7 Gorica 17 22
8 VOC Celje 17 21
9 Kalcer Radomlje 17 19
10 Mura 17 16
11 Koper 17 14
12 Aluminij 17 12
13 Rudar Velenje 17 11
14 Krško 16 7

STRELCI
1. Nikola Jovićević 17
2. Gašper Černe 15
3. Haris Sadiković 14
4. Adriano Bloudek 13
5. Tihomir Maksimović 10
Nick Perc 10
7. Tom Kljun 8
Jan Križ 8
Zak Kavrečič 8
Tio Cipot 8
11. Dario Sivonjić 7
Kristijan Frlic 7
Filip Zupanič 7
14. Emir Saitoski 6
Armin Kahvedžić 6
16. Luka Baruca 5
Mateo Koprivc 5
Nejc Medved 5
Žan Bracovič 5
Tai Mateo Panić 5

DELI NA