26. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  23.05.2020 ob 15.00

Aluminij

  :  

Triglav Kranj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Rudar Velenje 4 : 0 Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Kalcer Radomlje
P
Triglav Kranj 3 : 0 Aluminij
N
Aluminij 1 : 1 VOC Celje
P
Maribor 4 : 0 Aluminij
Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 2 : 1 Koper
P
Rudar Velenje 3 : 1 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 3 : 0 Aluminij
P
Maribor 2 : 0 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 5 : 3 Domžale


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 33 9 6 18 32
Triglav Kranj 33 18 6 9 56
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 16 5 5 6 20
Triglav Kranj 16 6 5 5 23
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 17 4 1 12 12
Triglav Kranj 17 12 1 4 33



Vse medsebojne tekme

19/20  13.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 09.11.2019, ob 13.00  Triglav Kranj - Aluminij 3:0  (2:0) 
18/19  20.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 14.30  Triglav Kranj - Aluminij 2:0  (1:0) 
18/19  7.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 22.09.2018, ob 14.00  Aluminij - Triglav Kranj 1:3  (0:2) 
17/18  16.krog  Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 24.03.2018, ob 13.00  Triglav Kranj - Aluminij 4:2  (2:0) 
17/18  3.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.08.2017, ob 15.30  Aluminij - Triglav Kranj 2:0  (1:0) 
16/17  22.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 27.04.2017, ob 15.00  NOGA Triglav - Aluminij 3:0  (0:0) 
16/17  9.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 09.10.2016, ob 13.30  Aluminij - NOGA Triglav 3:0  (2:0) 
15/16  25.krog  Kranj, ŠC Kranj - naravna trava, 23.04.2016, ob 11.00  - 3:0  (2:0) 
15/16  10.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 05.12.2015, ob 11.00  - 3:1  (3:0) 
14/15  16.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.11.2014, ob 14.00  - 2:2  (2:1) 
14/15  1.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 09.08.2014, ob 12.00  - 1:2  (0:0) 
13/14  22.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 06.04.2014, ob 13.00  - 2:0  (1:0) 
13/14  7.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 14.09.2013, ob 14.30  - 1:0  (0:0) 
12/13  26.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 12.06.2013, ob 16.00  - 1:0  (1:0) 
12/13  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.10.2012, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
11/12  30.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 07.06.2012, ob 16.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.11.2011, ob 11.00  - 2:4  (1:2) 
10/11  29.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 08.06.2011, ob 17.30  - 1:0  (1:0) 
10/11  14.krog  Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 20.11.2010, ob 12.30  - 0:2  (0:1) 
09/10  23.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 10.04.2010, ob 14.00  - 1:0  (0:0) 
09/10  8.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.09.2009, ob 14.00  - 1:1  (1:0) 
08/09  17.krog  Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 06.12.2008, ob 11.30  - 2:1  (0:0) 
08/09  2.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 09.08.2008, ob 16.00  - 0:0  (0:0) 
07/08  23.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 04.05.2008, ob 14.30  - 0:4  (0:1) 
07/08  10.krog  Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 06.10.2007, ob 13.30  - 1:3  (1:0) 
06/07  14.krog  Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 11.11.2006, ob 12.00  - 0:1  (0:1) 
06/07  1.krog  Kidričevo, Kidričevo, 05.08.2006, ob 16.00  - 2:2  (2:2) 
05/06  17.krog  Kidričevo, 18.03.2006, ob 13.00  - 0:1  (0:1) 
05/06  4.krog  Kranj - igrišče z umetno travo, 20.08.2005, ob 16.00  - 4:1  (1:0) 
04/05  26.krog  Kidričevo, 04.06.2005, ob 14.30  - 1:1  (0:0) 
04/05  13.krog  Kranj, 06.11.2004, ob 12.00  - 3:0  (1:0) 
01/02  25.krog  Kidričevo, 18.05.2002, ob 14.30  - 1:2  (0:0) 
01/02  12.krog  Kranj, Mestni stadion, 20.10.2001, ob 13:00  - 3:0  (3:0) 

26. krog
Aluminij  :  Triglav Kranj
Maribor  :  Rudar Velenje
Domžale  :  Koper
Gorica  :  Bravo Publikum
Ilirija Extra-Lux  :  Krško
Olimpija Ljubljana  :  Mura
Kalcer Radomlje  :  VOC Celje

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 15 35
2 Maribor 13 35
3 Domžale 13 30
4 Ilirija Extra-Lux 15 29
5 Triglav Kranj 15 28
6 Gorica 15 19
7 Kalcer Radomlje 15 19
8 VOC Celje 15 18
9 Bravo Publikum 14 17
10 Mura 15 15
11 Aluminij 15 12
12 Rudar Velenje 15 11
13 Koper 14 8
14 Krško 15 7

STRELCI
1. Nikola Jovićević 16
2. Haris Sadiković 13
Gašper Černe 13
4. Adriano Bloudek 11
5. Zak Kavrečič 8
Tom Kljun 8
Tihomir Maksimović 8
8. Kristijan Frlic 7
Jan Križ 7
Filip Zupanič 7
Nick Perc 7
Dario Sivonjić 7
Tio Cipot 7
14. Emir Saitoski 6
15. Nejc Ajhmajer 5
Armin Kahvedžić 5
Luka Baruca 5
Tai Mateo Panić 5
19. Marcel Lorber 4
Ognjen Bakić 4

DELI NA