13. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT |  01.12.2019 ob 11.00

Rudar Velenje

0 : 4

Maribor

Sodniki: Zelenik Matic (glavni sodnik), Vajda Tadej (1. pomoč), Mileta Lovro (2. pomoč)
Delegat: Vozlič Srečko
Št. gledalcev: 85

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 1 : 2 Bravo Publikum
P
Koper 3 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 4 : 0 Aluminij
Z
Rudar Velenje 3 : 1 Triglav Kranj
P
Rudar Velenje 0 : 4 Maribor
Maribor
N
Maribor 1 : 1 Mura
Z
Maribor 3 : 0 Bravo Publikum
Z
Koper 2 : 3 Maribor
Z
Rudar Velenje 0 : 4 Maribor
Z
Maribor 2 : 0 Triglav Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 35 3 6 26 25
Maribor 35 26 6 3 114
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 18 2 3 13 14
Maribor 18 13 3 2 49
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 17 1 3 13 11
Maribor 17 13 3 1 65



Vse medsebojne tekme

19/20  13.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 01.12.2019, ob 11.00  Rudar Velenje - Maribor 0:4  (0:1) 
16/17  22.krog  Velenje, Umetna trava, 29.04.2017, ob 14.30  Rudar Velenje - Maribor 3:3  (1:1) 
16/17  9.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 19.10.2016, ob 16.00  Maribor - Rudar Velenje 0:0  (0:0) 
15/16  16.krog  Velenje, Velenje - umetna trava, 25.11.2015, ob 12.00  - 2:5  (0:2) 
15/16  1.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 07.08.2015, ob 15.30  - 7:1  (2:0) 
14/15  19.krog  Velenje, Umetna trava, 15.03.2015, ob 13.00  - 1:2  (0:1) 
14/15  4.krog  Maribor, Športni park Tabor, 21.08.2014, ob 15.30  - 3:0  (0:0) 
13/14  23.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 11.04.2014, ob 17.00  - 9:0  (4:0) 
13/14  8.krog  Velenje, Umetna trava, 22.09.2013, ob 14.30  - 1:1  (1:0) 
12/13  28.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 01.06.2013, ob 15.30  - 1:0  (1:0) 
12/13  13.krog  Velenje, Umetna trava, 10.11.2012, ob 12.00  - 0:2  (0:0) 
11/12  28.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 09.06.2012, ob 13.00  - 6:1  (1:1) 
11/12  13.krog  Velenje, Umetna trava, 05.11.2011, ob 12.00  - 0:2  (0:1) 
10/11  26.krog  Velenje, Mestni stadion ob jezeru, 22.05.2011, ob 11.00  - 1:4  (0:1) 
10/11  11.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 23.10.2010, ob 13.30  - 3:2  (2:1) 
09/10  20.krog  Velenje, Ob Jezeru, 20.03.2010, ob 13.00  - 0:1  (0:0) 
09/10  5.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 29.08.2009, ob 15.00  - 1:0  (1:0) 
08/09  19.krog  Velenje, Velenje-umetna trava, 08.03.2009, ob 13.00  - 1:1  (1:0) 
08/09  4.krog  Maribor, Ljudski vrt, 21.10.2008, ob 13.00  - 4:1  (3:0) 
07/08  17.krog  Maribor, Ljudski vrt, 09.03.2008, ob 12.00  - 8:0  (4:0) 
07/08  4.krog  Velenje-umetna trava, Velenje-umetna trava, 05.09.2007, ob 15.00  - 1:4  (0:1) 
06/07  26.krog  Velenje, Velenje, 18.05.2007, ob 16.00  - 0:4  (0:3) 
06/07  13.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 04.11.2006, ob 12.00  - 10:0  (4:0) 
05/06  21.krog  Velenje - umetna trava, 13.04.2006, ob 14.00  - 3:1  (1:1) 
05/06  8.krog  Maribor, 25.09.2005, ob 10.00  - 4:0  (2:0) 
04/05  23.krog  Maribor, 14.05.2005, ob 14.30  - 4:0  (0:0) 
04/05  10.krog  Velenje-igrišče z umetno travo, 09.10.2004, ob 13.30  - 0:3  (0:2) 
03/04  17.krog  Velenje, 03.04.2004, ob 14.00  - 0:3  (0:1) 
03/04  4.krog  Maribor, 08.10.2003, ob 13.30  - 1:3  (1:1) 
02/03  14.krog  Velenje, 09.11.2002, ob 12.00  - 0:6  (0:2) 
02/03  1.krog  Maribor, 11.08.2002, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
01/02  23.krog  Na igrišču v Mozirju, 04.05.2002, ob 13.00  - 1:0  (0:0) 
01/02  10.krog  Na igrišču NK Železničar-MB, 07.10.2001, ob 13.30  - 3:3  (3:1) 
00/01  16.krog  Maribor, 18.03.2001, ob 13.00  - 1:0  (0:0) 
00/01  3.krog  Mozirje, 03.10.2000, ob 14.00  - 0:3  (0:1) 

13. krog
VOC Celje 1 : 1 Kalcer Radomlje
Triglav Kranj 3 : 0 Aluminij
Krško 1 : 4 Ilirija Extra-Lux
Koper 0 : 1 Domžale
Mura 0 : 6 Olimpija Ljubljana
Bravo Publikum 4 : 1 Gorica
Rudar Velenje 0 : 4 Maribor

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 39
2 Domžale 17 39
3 Maribor 16 39
4 Ilirija Extra-Lux 17 33
5 Triglav Kranj 17 31
6 Bravo Publikum 17 26
7 Gorica 17 22
8 VOC Celje 17 21
9 Kalcer Radomlje 17 19
10 Mura 17 16
11 Koper 17 14
12 Aluminij 17 12
13 Rudar Velenje 17 11
14 Krško 16 7

STRELCI
1. Nikola Jovićević 17
2. Gašper Černe 15
3. Haris Sadiković 14
4. Adriano Bloudek 13
5. Tihomir Maksimović 10
Nick Perc 10
7. Tom Kljun 8
Jan Križ 8
Zak Kavrečič 8
Tio Cipot 8
11. Dario Sivonjić 7
Kristijan Frlic 7
Filip Zupanič 7
14. Emir Saitoski 6
Armin Kahvedžić 6
16. Luka Baruca 5
Mateo Koprivc 5
Nejc Medved 5
Žan Bracovič 5
Tai Mateo Panić 5

DELI NA