Sodniki: | Nadarevič Denis (glavni sodnik), Kos Damjan (1. pomoč), Zidar Blaž (2. pomoč) |
Delegat: | Goričan Vojko |
Št. gledalcev: | 100 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | VOC Celje |
N |
Mura | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Krško | 1 : 4 | Ilirija Extra-Lux |
Bravo Publikum | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 1 : 2 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Maribor | 3 : 0 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Domžale |
Z |
Bravo Publikum | 4 : 1 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 14 | 5 | 1 | 8 | 19 | ||
Bravo | 14 | 8 | 1 | 5 | 24 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | ||
Bravo | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 7 | 3 | 0 | 4 | 8 | ||
Bravo | 7 | 4 | 0 | 3 | 10 |
23/24 | 19.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 13.03.2024, ob 14.30 | Bravo Nova KBM | - | ND Ilirija | 3:0 | (1:0) |
23/24 | 6.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 13.09.2023, ob 17.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Bravo | 3:2 | (0:2) |
22/23 | 19.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 31.03.2023, ob 13.00 | Bravo Nova KBM | - | ND Ilirija | 3:1 | (2:1) |
22/23 | 6.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 03.09.2022, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Bravo | 2:2 | (1:2) |
21/22 | 17.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 05.03.2022, ob 13.00 | Bravo Nova KBM | - | ND Ilirija | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 4.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 22.08.2021, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Bravo | 0:1 | (0:1) |
20/21 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 13.09.2020, ob 10.00 | Bravo | - | ND Ilirija | 0:2 | (0:2) |
19/20 | 12.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 02.11.2019, ob 12.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Bravo | 4:2 | (2:1) |
18/19 | 18.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 31.03.2019, ob 12.00 | Bravo Publikum | - | ND Ilirija | 0:2 | (0:1) |
18/19 | 5.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 07.11.2018, ob 12.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Bravo | 2:3 | (1:1) |
14/15 | 17.krog | Ljubljana, ILIRIJA, 26.11.2014, ob 12.00 | - | Bravo | 0:2 | (0:1) | |
14/15 | 2.krog | LjubljaNA, ŠPL-umetna trava, 13.08.2014, ob 15.30 | - | ND Ilirija | 2:0 | (1:0) | |
13/14 | 25.krog | Ljubljana, ŠPL umetne trava, 26.04.2014, ob 11.00 | - | ND Ilirija | 0:2 | (0:1) | |
13/14 | 10.krog | Ljubljana, Športni park Ilirija, 05.10.2013, ob 13.30 | - | Bravo | 0:2 | (0:1) |
12. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 1 : 0 | Rudar Velenje |
Aluminij | 1 : 1 | VOC Celje |
Kalcer Radomlje | 4 : 3 | Mura |
Olimpija Ljubljana | 5 : 0 | Krško |
Ilirija Extra-Lux | 4 : 2 | Bravo Publikum |
Maribor | 2 : 0 | Triglav Kranj |
Gorica | 3 : 1 | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |