10. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  19.10.2019 ob 13.00

Aluminij

3 : 1

Mura

Sodniki: Šepec Anže (glavni sodnik), Boškič Andrej (1. pomoč), Gajić Tomislav (2. pomoč)
Delegat: Dobrun Žiga
Št. gledalcev: 70

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
P
Koper 4 : 2 Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Olimpija Ljubljana
P
Rudar Velenje 4 : 0 Aluminij
P
Aluminij 1 : 2 Kalcer Radomlje
P
Triglav Kranj 3 : 0 Aluminij
Mura
N
Maribor 1 : 1 Mura
P
Mura 2 : 3 Domžale
Z
Gorica 1 : 2 Mura
N
Mura 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
P
Mura 0 : 6 Olimpija Ljubljana


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 5 3 0 2 8
Mura 5 2 0 3 6
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 3 0 0 6
Mura 3 0 0 3 2
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 2 0 0 2 2
Mura 2 2 0 0 4



Vse medsebojne tekme

19/20  10.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.10.2019, ob 13.00  Aluminij - Mura 3:1  (2:0) 
18/19  24.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 11.05.2019, ob 13.00  Mura - Aluminij 2:1  (1:0) 
18/19  11.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 14.11.2018, ob 14.00  Aluminij - Mura 1:0  (0:0) 
17/18  22.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 21.04.2018, ob 11.00  Mura - Aluminij 2:1  (0:1) 
17/18  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 07.10.2017, ob 11.00  Aluminij - Mura 2:1  (0:1) 

10. krog
VOC Celje 2 : 1 Krško
Gorica 1 : 1 Triglav Kranj
Aluminij 3 : 1 Mura
Olimpija Ljubljana 8 : 0 Koper
Ilirija Extra-Lux 3 : 2 Rudar Velenje
Kalcer Radomlje 1 : 1 Bravo Publikum
Domžale 1 : 0 Maribor

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 39
2 Domžale 17 39
3 Maribor 16 39
4 Ilirija Extra-Lux 17 33
5 Triglav Kranj 17 31
6 Bravo Publikum 17 26
7 Gorica 17 22
8 VOC Celje 17 21
9 Kalcer Radomlje 17 19
10 Mura 17 16
11 Koper 17 14
12 Aluminij 17 12
13 Rudar Velenje 17 11
14 Krško 16 7

STRELCI
1. Nikola Jovićević 17
2. Gašper Černe 15
3. Haris Sadiković 14
4. Adriano Bloudek 13
5. Nick Perc 10
Tihomir Maksimović 10
7. Tom Kljun 8
Jan Križ 8
Zak Kavrečič 8
Tio Cipot 8
11. Dario Sivonjić 7
Filip Zupanič 7
Kristijan Frlic 7
14. Emir Saitoski 6
Armin Kahvedžić 6
16. Nejc Ajhmajer 5
Luka Baruca 5
Nejc Medved 5
Mateo Koprivc 5
Žan Bracovič 5

DELI NA