Sodniki: | Jezeršek Tomaž (glavni sodnik), Jonke Mitja (1. pomoč), Močivnik Joži (2. pomoč) |
Delegat: | Kaluža Primož |
Št. gledalcev: | 70 |
Bravo Publikum | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 1 : 2 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Maribor | 3 : 0 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Domžale |
Z |
Bravo Publikum | 4 : 1 | Gorica |
VOC Celje | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 3 : 1 | VOC Celje |
Z |
VOC Celje | 3 : 0 | Gorica |
N |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | VOC Celje |
N |
VOC Celje | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
N |
VOC Celje | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 25 | 10 | 6 | 9 | 30 | ||
Celje | 25 | 9 | 6 | 10 | 28 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 13 | 5 | 4 | 4 | 14 | ||
Celje | 13 | 4 | 4 | 5 | 10 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 12 | 5 | 2 | 5 | 16 | ||
Celje | 12 | 5 | 2 | 5 | 18 |
23/24 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 16.09.2023, ob 13.00 | Bravo Nova KBM | - | Celje | 1:1 | (0:1) |
22/23 | 20.krog | Celje, Stadion Skalna klet Celje, 19.04.2023, ob 16.30 | A2S Celje | - | Bravo | 0:1 | (0:0) |
22/23 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 10.09.2022, ob 14.30 | Bravo Nova KBM | - | Celje | 1:2 | (1:0) |
21/22 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 27.11.2021, ob 11.00 | Bravo Nova KBM | - | Celje | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 2.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 14.08.2021, ob 15.00 | A2S Celje | - | Bravo | 1:2 | (1:0) |
20/21 | 10.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 25.04.2021, ob 15.00 | A2S Celje | - | Bravo | 1:4 | (1:1) |
19/20 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 12.10.2019, ob 13.00 | Bravo Publikum | - | Celje | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 14.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 10.11.2018, ob 13.15 | Bravo Publikum | - | Celje | 2:0 | (0:0) |
18/19 | 1.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 12.09.2018, ob 14.30 | VOC Celje | - | Bravo | 4:0 | (1:0) |
17/18 | 15.krog | Celje, Arena Z'dežele, 19.11.2017, ob 11.00 | VOC Celje | - | Bravo | 1:0 | (1:0) |
17/18 | 2.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 06.09.2017, ob 15.00 | Bravo Publikum | - | Celje | 3:1 | (0:0) |
16/17 | 22.krog | Ljubljana, ŠPL umetna trava, 29.04.2017, ob 11.00 | Bravo Publikum | - | Celje | 0:0 | (0:0) |
16/17 | 9.krog | Celje, Arena Petrol, 02.11.2016, ob 12.00 | Celje | - | Bravo | 1:0 | (1:0) |
15/16 | 18.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 29.11.2015, ob 11.30 | - | Bravo | 6:4 | (4:1) | |
15/16 | 3.krog | Ljubljana, ŠPL-naravna trava, 15.08.2015, ob 11.00 | - | Celje | 1:1 | (1:0) | |
14/15 | 28.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 16.05.2015, ob 15.00 | - | Bravo | 1:1 | (0:0) | |
14/15 | 13.krog | Ljubljana, ŠPL- umetna trava, 25.10.2014, ob 11.00 | - | Celje | 0:1 | (0:0) | |
13/14 | 23.krog | Ljubljana, ŠPL umetna trava, 13.04.2014, ob 11.00 | - | Celje | 0:1 | (0:0) | |
13/14 | 8.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 19.09.2013, ob 17.00 | - | Bravo | 1:0 | (0:0) | |
12/13 | 23.krog | Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 27.04.2013, ob 11.30 | - | Celje | 0:0 | (0:0) | |
12/13 | 8.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 22.09.2012, ob 14.00 | - | Bravo | 1:2 | (1:1) | |
11/12 | 25.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 21.04.2012, ob 14.00 | - | Bravo | 0:1 | (0:0) | |
11/12 | 10.krog | Ljubljana, Ježica - umetna trava, 16.10.2011, ob 13.30 | - | Celje | 2:0 | (0:0) | |
10/11 | 22.krog | Ljubljana, ŠPL, 02.04.2011, ob 14.00 | - | Celje | 2:1 | (2:0) | |
10/11 | 7.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 18.09.2010, ob 14.30 | - | Bravo | 1:1 | (0:1) |
9. krog | ||
---|---|---|
Bravo Publikum | 0 : 1 | VOC Celje |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Krško | 0 : 2 | Mura |
Koper | 0 : 1 | Kalcer Radomlje |
Rudar Velenje | 0 : 0 | Olimpija Ljubljana |
Maribor | 2 : 0 | Gorica |
Domžale | 7 : 0 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |