9. krog |  Kranj, Športni center Kranj |  12.10.2019 ob 13.30

Triglav Kranj

1 : 1

Ilirija Extra-Lux

Sodniki: Pirjevec Andrej (glavni sodnik), Olenik Alen (1. pomoč), Knafelc Žiga (2. pomoč)
Delegat: Goričan Vojko
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 3 : 0 Krško
P
Bravo Publikum 2 : 1 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 2 : 1 Koper
P
Rudar Velenje 3 : 1 Triglav Kranj
Z
Triglav Kranj 3 : 0 Aluminij
Ilirija Extra-Lux
N
Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Kalcer Radomlje 0 : 1 Ilirija Extra-Lux
N
Ilirija Extra-Lux 0 : 0 VOC Celje
N
Mura 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
Z
Krško 1 : 4 Ilirija Extra-Lux


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 7 5 1 1 16
ND Ilirija 7 1 1 5 6
 
Športni center Kranj tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 4 2 1 1 8
ND Ilirija 4 1 1 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Triglav Kranj 3 3 0 0 8
ND Ilirija 3 0 0 3 4



Vse medsebojne tekme

19/20  9.krog  Kranj, Športni center Kranj, 12.10.2019, ob 13.30  Triglav Kranj - Ilirija Extra-Lux 1:1  (0:0) 
18/19  19.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 24.04.2019, ob 15.00  Ilirija Extra-Lux - Triglav Kranj 2:3  (2:1) 
18/19  6.krog  Kranj, Športni center Kranj, 15.09.2018, ob 14.00  Triglav Kranj - Ilirija Extra-Lux 0:1  (0:0) 
14/15  23.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 12.04.2015, ob 11.00  - 2:4  (1:2) 
14/15  8.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 13.09.2014, ob 14.30  - 3:0  (3:0) 
13/14  19.krog  Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 15.03.2014, ob 11.00  - 4:0  (1:0) 
13/14  4.krog  Ljubljana, Športni park Ilirija, 23.08.2013, ob 15.30  - 0:1  (0:1) 

9. krog
Bravo Publikum 0 : 1 VOC Celje
Triglav Kranj 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
Krško 0 : 2 Mura
Koper 0 : 1 Kalcer Radomlje
Rudar Velenje 0 : 0 Olimpija Ljubljana
Maribor 2 : 0 Gorica
Domžale 7 : 0 Aluminij

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 39
2 Domžale 17 39
3 Maribor 16 39
4 Ilirija Extra-Lux 17 33
5 Triglav Kranj 17 31
6 Bravo Publikum 17 26
7 Gorica 17 22
8 VOC Celje 17 21
9 Kalcer Radomlje 17 19
10 Mura 17 16
11 Koper 17 14
12 Aluminij 17 12
13 Rudar Velenje 17 11
14 Krško 16 7

STRELCI
1. Nikola Jovićević 17
2. Gašper Černe 15
3. Haris Sadiković 14
4. Adriano Bloudek 13
5. Tihomir Maksimović 10
Nick Perc 10
7. Tom Kljun 8
Jan Križ 8
Zak Kavrečič 8
Tio Cipot 8
11. Dario Sivonjić 7
Kristijan Frlic 7
Filip Zupanič 7
14. Emir Saitoski 6
Armin Kahvedžić 6
16. Luka Baruca 5
Mateo Koprivc 5
Nejc Medved 5
Žan Bracovič 5
Tai Mateo Panić 5

DELI NA