8. krog |  Celje, Štadion Z'dežele |  06.10.2019 ob 11.00

VOC Celje

4 : 0

Koper

Sodniki: Nadarevič Denis (glavni sodnik), Šekić Haris (1. pomoč), Zidar Blaž (2. pomoč)
Delegat: Pilipović Zdravko
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

VOC Celje
N
Ilirija Extra-Lux 0 : 0 VOC Celje
N
VOC Celje 1 : 1 Olimpija Ljubljana
N
VOC Celje 1 : 1 Kalcer Radomlje
N
Aluminij 1 : 1 VOC Celje
N
Mura 3 : 3 VOC Celje
Koper
P
Triglav Kranj 2 : 1 Koper
P
Koper 0 : 1 Domžale
P
Gorica 3 : 1 Koper
P
Koper 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
P
Olimpija Ljubljana 8 : 0 Koper


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 37 13 8 16 53
Koper 37 16 8 13 49
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 19 7 5 7 31
Koper 19 7 5 7 26
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 18 6 3 9 22
Koper 18 9 3 6 23



Vse medsebojne tekme

19/20  8.krog  Celje, Štadion Z'dežele, 06.10.2019, ob 11.00  VOC Celje - Koper 4:0  (1:0) 
17/18  22.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper, 18.04.2018, ob 15.30  Koper - VOC Celje 1:0  (0:0) 
17/18  9.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 07.10.2017, ob 12.30  VOC Celje - Koper 3:0  (1:0) 
16/17  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 15.04.2017, ob 13.00  Koper - Celje 2:2  (0:0) 
16/17  7.krog  Celje, Olimp, 24.09.2016, ob 14.00  Celje - Koper 0:2  (0:1) 
15/16  21.krog  Koper, ŠRC Bonifika - naravna trava, 19.03.2016, ob 13.00  - 0:2  (0:0) 
15/16  6.krog  Celje, Arena Petrol - naravna trava, 13.09.2015, ob 14.00  - 1:1  (1:1) 
14/15  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 20.11.2014, ob 15.00  - 1:1  (0:0) 
14/15  1.krog  Celje, Olimp-umetna, 09.08.2014, ob 15.30  - 0:0  (0:0) 
13/14  28.krog  Celje, OLIMP - umetna trava, 17.05.2014, ob 15.00  - 1:1  (1:1) 
13/14  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 27.10.2013, ob 13.00  - 0:1  (0:1) 
12/13  28.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 01.06.2013, ob 15.30  - 1:3  (0:1) 
12/13  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 11.11.2012, ob 12.00  - 1:1  (0:0) 
11/12  29.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 13.06.2012, ob 16.00  - 2:4  (1:2) 
11/12  14.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 12.11.2011, ob 12.00  - 3:0  (1:0) 
10/11  19.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 12.03.2011, ob 12.00  - 3:1  (1:0) 
10/11  4.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 08.09.2010, ob 15.00  - 0:4  (0:2) 
09/10  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 18.03.2010, ob 14.00  - 1:2  (1:1) 
09/10  5.krog  Celje, Olimp, 29.08.2009, ob 15.00  - 1:2  (1:2) 
08/09  17.krog  Celje, Olimp, 06.12.2008, ob 11.30  - 1:2  (0:1) 
08/09  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 09.08.2008, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 
07/08  15.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 17.11.2007, ob 14.00  - 3:2  (2:1) 
07/08  2.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 11.08.2007, ob 16.00  - 1:0  (1:0) 
06/07  26.krog  Koper, Koper, 18.05.2007, ob 16.00  - 1:0  (0:0) 
06/07  13.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 04.11.2006, ob 12.00  - 0:1  (0:0) 
05/06  26.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 20.05.2006, ob 15.00  - 4:2  (1:1) 
05/06  13.krog  Štadion OLIMP-umetna trava, 05.11.2005, ob 12.00  - 0:1  (0:0) 
04/05  26.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 05.06.2005, ob 16.00  - 3:1  (0:1) 
04/05  13.krog  Koper - igrišče z umetno travo, 06.11.2004, ob 12.00  - 0:3  (0:1) 
03/04  21.krog  Skalna klet - Celje, 08.05.2004, ob 16.00  - 4:3  (2:2) 
03/04  8.krog  Koper, 28.09.2003, ob 13.30  - 0:2  (0:2) 
02/03  23.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 17.05.2003, ob 14.30  - 1:1  (0:0) 
02/03  10.krog  Na igrišču v Dekanih, 13.10.2002, ob 13.30  - 2:1  (2:0) 
01/02  25.krog  Koper, 18.05.2002, ob 14.30  - 1:0  (1:0) 
01/02  12.krog  Na igrišču NK Olimp, 20.10.2001, ob 13.00  - 1:1  (1:0) 
00/01  19.krog  NK Olimp, 07.04.2001, ob 15.00  - 2:0  (0:0) 
00/01  6.krog  Koper, 10.09.2000, ob 14.30  - 3:0  (2:0) 

8. krog
Gorica 1 : 0 Domžale
Olimpija Ljubljana 2 : 1 Triglav Kranj
VOC Celje 4 : 0 Koper
Aluminij 0 : 1 Krško
Kalcer Radomlje 1 : 0 Rudar Velenje
Mura 0 : 1 Bravo Publikum
Ilirija Extra-Lux 0 : 2 Maribor

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 15 35
2 Maribor 13 35
3 Domžale 13 30
4 Ilirija Extra-Lux 15 29
5 Triglav Kranj 15 28
6 Gorica 15 19
7 Kalcer Radomlje 15 19
8 VOC Celje 15 18
9 Bravo Publikum 14 17
10 Mura 15 15
11 Aluminij 15 12
12 Rudar Velenje 15 11
13 Koper 14 8
14 Krško 15 7

STRELCI
1. Nikola Jovićević 16
2. Gašper Černe 13
Haris Sadiković 13
4. Adriano Bloudek 11
5. Tihomir Maksimović 8
Zak Kavrečič 8
Tom Kljun 8
8. Nick Perc 7
Jan Križ 7
Filip Zupanič 7
Kristijan Frlic 7
Tio Cipot 7
Dario Sivonjić 7
14. Emir Saitoski 6
15. Nejc Ajhmajer 5
Armin Kahvedžić 5
Luka Baruca 5
Tai Mateo Panić 5
19. Žak Medved 4
Nedim Ljubijankič 4

DELI NA