8. krog |  Bakovci, ŠNK Bakovci |  16.10.2019 ob 13.30

Mura

0 : 1

Bravo Publikum

Sodniki: Bezjak Blaž (glavni sodnik), Bezjak Boštjan (1. pomoč), Vajda Tadej (2. pomoč)
Delegat: Rižnar Stanislav
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
Z
Gorica 1 : 2 Mura
N
Mura 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
P
Mura 0 : 6 Olimpija Ljubljana
P
Kalcer Radomlje 4 : 3 Mura
N
Mura 3 : 3 VOC Celje
Bravo Publikum
P
Maribor 3 : 0 Bravo Publikum
Z
Bravo Publikum 4 : 1 Gorica
P
Ilirija Extra-Lux 4 : 2 Bravo Publikum
P
Bravo Publikum 0 : 4 Olimpija Ljubljana
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Bravo Publikum


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 5 2 1 2 9
Bravo 5 2 1 2 6
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 3 2 0 1 8
Bravo 3 1 0 2 2
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 2 0 1 1 1
Bravo 2 1 1 0 4



Vse medsebojne tekme

19/20  8.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 16.10.2019, ob 13.30  Mura - Bravo Publikum 0:1  (0:0) 
18/19  15.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 17.11.2018, ob 12.00  Mura - Bravo Publikum 6:1  (4:0) 
18/19  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 18.08.2018, ob 15.30  Bravo Publikum - Mura 0:0  (0:0) 
17/18  25.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 20.05.2018, ob 13.00  Bravo Publikum - Mura 4:1  (2:0) 
17/18  12.krog  Rakičan, Igrišče Rakičan, 28.10.2017, ob 13.00  Mura - Bravo Publikum 2:0  (0:0) 

8. krog
Gorica 1 : 0 Domžale
Olimpija Ljubljana 2 : 1 Triglav Kranj
VOC Celje 4 : 0 Koper
Aluminij 0 : 1 Krško
Kalcer Radomlje 1 : 0 Rudar Velenje
Mura 0 : 1 Bravo Publikum
Ilirija Extra-Lux 0 : 2 Maribor

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 15 35
2 Maribor 13 35
3 Domžale 13 30
4 Ilirija Extra-Lux 15 29
5 Triglav Kranj 15 28
6 Gorica 15 19
7 Kalcer Radomlje 15 19
8 VOC Celje 15 18
9 Bravo Publikum 14 17
10 Mura 15 15
11 Aluminij 15 12
12 Rudar Velenje 15 11
13 Koper 14 8
14 Krško 15 7

STRELCI
1. Nikola Jovićević 16
2. Gašper Černe 13
Haris Sadiković 13
4. Adriano Bloudek 11
5. Tihomir Maksimović 8
Zak Kavrečič 8
Tom Kljun 8
8. Nick Perc 7
Jan Križ 7
Filip Zupanič 7
Kristijan Frlic 7
Tio Cipot 7
Dario Sivonjić 7
14. Emir Saitoski 6
15. Nejc Ajhmajer 5
Armin Kahvedžić 5
Luka Baruca 5
Tai Mateo Panić 5
19. Žak Medved 4
Nedim Ljubijankič 4

DELI NA