Sodniki: | Bissachi Kole Aleksandar (glavni sodnik), Benko Danijel (1. pomoč), Olenik Alen (2. pomoč) |
Delegat: | Kaluža Primož |
Št. gledalcev: | 80 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | VOC Celje |
N |
Mura | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Krško | 1 : 4 | Ilirija Extra-Lux |
Gorica | |||
---|---|---|---|
Z |
Gorica | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
P |
VOC Celje | 3 : 0 | Gorica |
P |
Gorica | 1 : 2 | Mura |
N |
Krško | 1 : 1 | Gorica |
P |
Bravo Publikum | 4 : 1 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 11 | 3 | 7 | 1 | 20 | ||
Gorica | 11 | 1 | 7 | 3 | 17 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | ||
Gorica | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | ||
Športni park | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 6 | 2 | 4 | 0 | 13 | ||
Gorica | 6 | 0 | 4 | 2 | 9 |
23/24 | 13.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 04.11.2023, ob 13.00 | Gorica | - | ND Ilirija | 1:1 | (0:1) |
22/23 | 22.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 21.04.2023, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Gorica | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 9.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 09.10.2022, ob 11.00 | Gorica | - | ND Ilirija | 3:3 | (2:2) |
20/21 | 12.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 16.05.2021, ob 15.00 | Gorica | - | ND Ilirija | 0:3 | (0:1) |
19/20 | 6.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 30.10.2019, ob 12.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Gorica | 1:1 | (1:1) |
18/19 | 21.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 19.04.2019, ob 14.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Gorica | 2:2 | (1:0) |
18/19 | 8.krog | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 30.09.2018, ob 13.30 | Gorica | - | ND Ilirija | 2:3 | (1:1) |
14/15 | 27.krog | Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 09.05.2015, ob 15.00 | - | Gorica | 1:3 | (1:2) | |
14/15 | 12.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 18.10.2014, ob 13.00 | - | ND Ilirija | 1:1 | (0:0) | |
13/14 | 22.krog | Ljubljana, ŠP Ilirija - naravna trava, 05.04.2014, ob 14.00 | - | Gorica | 2:2 | (0:1) | |
13/14 | 7.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 14.09.2013, ob 14.00 | - | ND Ilirija | 2:2 | (1:1) |
6. krog | ||
---|---|---|
Mura | 3 : 1 | Rudar Velenje |
VOC Celje | 1 : 2 | Triglav Kranj |
Aluminij | 1 : 3 | Bravo Publikum |
Krško | 0 : 0 | Koper |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Gorica |
Kalcer Radomlje | 1 : 3 | Maribor |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Domžale |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |