4. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT |  08.09.2019 ob 14.30

Kalcer Radomlje

0 : 1

Gorica

Sodniki: Žnidaršič Žiga (glavni sodnik), Antolič Jean (1. pomoč), Štrajhar Primož (2. pomoč)
Delegat: Avdagić Meho
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kalcer Radomlje
P
Gorica 1 : 0 Kalcer Radomlje
P
Kalcer Radomlje 0 : 1 Ilirija Extra-Lux
P
Olimpija Ljubljana 7 : 0 Kalcer Radomlje
Z
Aluminij 1 : 2 Kalcer Radomlje
N
VOC Celje 1 : 1 Kalcer Radomlje
Gorica
Z
Gorica 1 : 0 Kalcer Radomlje
P
VOC Celje 3 : 0 Gorica
P
Gorica 1 : 2 Mura
N
Krško 1 : 1 Gorica
P
Bravo Publikum 4 : 1 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 6 2 2 2 6
Gorica 6 2 2 2 6
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 3 1 1 1 4
Gorica 3 1 1 1 4
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 3 1 1 1 2
Gorica 3 1 1 1 2



Vse medsebojne tekme

19/20  17.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 08.03.2020, ob 13.00  Gorica - Kalcer Radomlje 1:0  (0:0) 
19/20  4.krog  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 08.09.2019, ob 14.30  Kalcer Radomlje - Gorica 0:1  (0:1) 
18/19  20.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 13.04.2019, ob 13.00  Gorica - Kalcer Radomlje 1:1  (0:0) 
18/19  7.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 23.09.2018, ob 14.00  Kalcer Radomlje - Gorica 2:1  (1:0) 
17/18  17.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 04.03.2018, ob 12.00  Gorica - Kalcer Radomlje 0:1  (0:1) 
17/18  4.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 26.08.2017, ob 15.00  Kalcer Radomlje - Gorica 2:2  (1:0) 

4. krog
Olimpija Ljubljana 2 : 2 Ilirija Extra-Lux
Aluminij 0 : 0 Koper
Krško 0 : 2 Triglav Kranj
Kalcer Radomlje 0 : 1 Gorica
Mura 0 : 1 Maribor
Bravo Publikum 4 : 2 Rudar Velenje
VOC Celje 0 : 6 Domžale

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 17 39
2 Domžale 17 39
3 Maribor 16 39
4 Ilirija Extra-Lux 17 33
5 Triglav Kranj 17 31
6 Bravo Publikum 17 26
7 Gorica 17 22
8 VOC Celje 17 21
9 Kalcer Radomlje 17 19
10 Mura 17 16
11 Koper 17 14
12 Aluminij 17 12
13 Rudar Velenje 17 11
14 Krško 16 7

STRELCI
1. Nikola Jovićević 17
2. Gašper Černe 15
3. Haris Sadiković 14
4. Adriano Bloudek 13
5. Tihomir Maksimović 10
Nick Perc 10
7. Tom Kljun 8
Jan Križ 8
Zak Kavrečič 8
Tio Cipot 8
11. Dario Sivonjić 7
Kristijan Frlic 7
Filip Zupanič 7
14. Emir Saitoski 6
Armin Kahvedžić 6
16. Luka Baruca 5
Mateo Koprivc 5
Nejc Medved 5
Žan Bracovič 5
Tai Mateo Panić 5

DELI NA