Sodniki: | Golob Janko (glavni sodnik), Dovnik Iztok (1. pomoč), Vajda Tadej (2. pomoč) |
Delegat: | Klarič Jernej |
Št. gledalcev: | 150 |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
Z |
Triglav Kranj | 3 : 0 | Krško |
P |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Triglav Kranj |
Z |
Triglav Kranj | 2 : 1 | Koper |
P |
Rudar Velenje | 3 : 1 | Triglav Kranj |
Z |
Triglav Kranj | 3 : 0 | Aluminij |
Bravo Publikum | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 1 : 2 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Triglav Kranj |
P |
Maribor | 3 : 0 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Domžale |
Z |
Bravo Publikum | 4 : 1 | Gorica |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 23 | 7 | 4 | 12 | 23 | ||
Bravo | 23 | 12 | 4 | 7 | 40 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 11 | 3 | 3 | 5 | 9 | ||
Bravo | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 12 | 4 | 1 | 7 | 14 | ||
Bravo | 12 | 7 | 1 | 4 | 22 |
21/22 | 20.krog | Kranj, Športni center Kranj, 10.04.2022, ob 14.30 | Triglav Kranj | - | Bravo | 1:2 | (0:1) |
21/22 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 27.10.2021, ob 13.00 | Bravo Nova KBM | - | Triglav Kranj | 5:0 | (1:0) |
20/21 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 26.05.2021, ob 17.30 | Bravo NOVA KBM | - | Triglav Kranj | 1:1 | (0:1) |
19/20 | 16.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 01.03.2020, ob 13.00 | Bravo Publikum | - | Triglav Kranj | 2:1 | (2:0) |
19/20 | 3.krog | Kranj, Športni center Kranj, 31.08.2019, ob 15.30 | Triglav Kranj | - | Bravo | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 24.krog | Kranj, Športni center Kranj, 11.05.2019, ob 15.00 | Triglav Kranj | - | Bravo | 1:1 | (0:0) |
18/19 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 24.11.2018, ob 14.00 | Bravo Publikum | - | Triglav Kranj | 2:3 | (1:2) |
17/18 | 19.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 31.03.2018, ob 14.00 | Triglav Kranj | - | Bravo | 2:1 | (2:0) |
17/18 | 6.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 15.09.2017, ob 16.30 | Bravo Publikum | - | Triglav Kranj | 3:1 | (2:0) |
16/17 | 18.krog | Ljubljana, ŠPL naravna trava, 02.04.2017, ob 13.00 | Bravo Publikum | - | Triglav Kranj | 1:0 | (1:0) |
16/17 | 5.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 10.09.2016, ob 14.30 | NOGA Triglav | - | Bravo | 0:2 | (0:1) |
15/16 | 19.krog | Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 12.12.2015, ob 11.00 | - | Triglav Kranj | 2:1 | (1:0) | |
15/16 | 4.krog | Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 30.08.2015, ob 10.00 | - | Bravo | 2:1 | (2:1) | |
14/15 | 25.krog | ljubljana, ŠPL- umetna trava, 25.04.2015, ob 11.00 | - | Triglav Kranj | 1:2 | (1:0) | |
14/15 | 10.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 04.10.2014, ob 13.00 | - | Bravo | 0:2 | (0:2) | |
13/14 | 26.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 03.05.2014, ob 15.00 | - | Bravo | 0:2 | (0:1) | |
13/14 | 11.krog | Ljubljana, ŠPL umetna trava, 12.10.2013, ob 11.00 | - | Triglav Kranj | 2:1 | (1:1) | |
12/13 | 22.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 20.04.2013, ob 14.00 | - | Bravo | 0:5 | (0:3) | |
12/13 | 7.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 15.09.2012, ob 14.30 | - | Triglav Kranj | 1:2 | (1:0) | |
11/12 | 18.krog | Ljubljana, Ježica - umetna trava, 03.03.2012, ob 12.00 | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:0) | |
11/12 | 3.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 23.08.2011, ob 16.30 | - | Bravo | 2:1 | (1:0) | |
10/11 | 16.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 26.02.2011, ob 12.00 | - | Triglav Kranj | 2:1 | (0:0) | |
10/11 | 1.krog | Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 14.08.2010, ob 16.00 | - | Bravo | 1:1 | (1:0) |
3. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 4 : 2 | Mura |
Maribor | 4 : 1 | Krško |
Ilirija Extra-Lux | 5 : 1 | Kalcer Radomlje |
Rudar Velenje | 1 : 3 | Koper |
Triglav Kranj | 0 : 0 | Bravo Publikum |
Gorica | 3 : 0 | VOC Celje |
Olimpija Ljubljana | 2 : 2 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |