Sodniki: | Pirjevec Andrej (glavni sodnik), Benko Danijel (1. pomoč), Olenik Alen (2. pomoč) |
Delegat: | Stenovec Darko |
Št. gledalcev: | 50 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | VOC Celje |
N |
Mura | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Krško | 1 : 4 | Ilirija Extra-Lux |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
Gorica | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
P |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Olimpija Ljubljana | 7 : 0 | Kalcer Radomlje |
Z |
Aluminij | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
N |
VOC Celje | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 9 | 5 | 3 | 1 | 18 | ||
Kalcer Radomlje | 9 | 1 | 3 | 5 | 7 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | ||
Kalcer Radomlje | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 |
22/23 | 23.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 26.04.2023, ob 14.30 | Kalcer Radomlje | - | ND Ilirija | 1:3 | (0:0) |
22/23 | 10.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 12.10.2022, ob 12.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (1:0) |
21/22 | 18.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 12.03.2022, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Kalcer Radomlje | 2:0 | (1:0) |
21/22 | 5.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 28.08.2021, ob 15.00 | Radomlje | - | ND Ilirija | 0:3 | (0:2) |
20/21 | 11.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 01.05.2021, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (0:1) |
19/20 | 16.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 29.02.2020, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | ND Ilirija | 0:1 | (0:1) |
19/20 | 3.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 31.08.2019, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Kalcer Radomlje | 5:1 | (2:0) |
18/19 | 25.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 19.05.2019, ob 15.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Kalcer Radomlje | 0:1 | (0:0) |
18/19 | 12.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 27.10.2018, ob 13.00 | Kalcer Radomlje | - | ND Ilirija | 2:2 | (1:1) |
3. krog | ||
---|---|---|
Domžale | 4 : 2 | Mura |
Maribor | 4 : 1 | Krško |
Ilirija Extra-Lux | 5 : 1 | Kalcer Radomlje |
Rudar Velenje | 1 : 3 | Koper |
Triglav Kranj | 0 : 0 | Bravo Publikum |
Gorica | 3 : 0 | VOC Celje |
Olimpija Ljubljana | 2 : 2 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |