Sodniki: | Kamplet Miha (glavni sodnik), Holcman Aljaž (1. pomoč), Majcen Kevin (2. pomoč) |
Delegat: | Drnovšek Igor |
Št. gledalcev: | 100 |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
Gorica | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
P |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Olimpija Ljubljana | 7 : 0 | Kalcer Radomlje |
Z |
Aluminij | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
N |
VOC Celje | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Koper | 4 : 2 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Rudar Velenje | 4 : 0 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
P |
Triglav Kranj | 3 : 0 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kalcer Radomlje | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | ||
Aluminij | 11 | 5 | 2 | 4 | 16 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | ||
Aluminij | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | ||
Aluminij | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 |
22/23 | 20.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 08.04.2023, ob 14.00 | Nova KBM Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 0:1 | (0:1) |
22/23 | 7.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 10.09.2022, ob 11.00 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 1:2 | (1:0) |
21/22 | 19.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 02.04.2022, ob 14.00 | Radomlje | - | Aluminij | 2:2 | (2:1) |
21/22 | 6.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 11.09.2021, ob 14.00 | Nova KBM Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 1:0 | (1:0) |
20/21 | 8.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 04.10.2020, ob 13.00 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 14.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 11.00 | Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 1:2 | (0:1) |
19/20 | 1.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 18.08.2019, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 26.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 25.05.2019, ob 15.30 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) |
18/19 | 13.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 03.11.2018, ob 12.00 | Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 4:2 | (3:1) |
17/18 | 19.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 31.03.2018, ob 14.00 | Aluminij | - | Kalcer Radomlje | 3:1 | (2:0) |
17/18 | 6.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 15.09.2017, ob 16.30 | Kalcer Radomlje | - | Aluminij | 0:3 | (0:0) |
1. krog | ||
---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 4 : 0 | VOC Celje |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 0 | Mura |
Gorica | 3 : 0 | Krško |
Maribor | 3 : 1 | Koper |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Aluminij |
Triglav Kranj | 3 : 2 | Rudar Velenje |
Domžale | 2 : 0 | Bravo Publikum |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |