Sodniki: | Šabec Nik (glavni sodnik), Plavše Timotej (1. pomoč), Gajić Tomislav (2. pomoč) |
Delegat: | Kokolj Andrej |
Št. gledalcev: | 50 |
Domžale | |||
---|---|---|---|
Z |
Mura | 3 : 6 | Domžale |
P |
Domžale | 0 : 2 | VOC Celje |
Z |
Gorica | 0 : 2 | Domžale |
Z |
Domžale | 2 : 0 | Maribor |
Z |
Triglav Kranj | 2 : 6 | Domžale |
Mura | |||
---|---|---|---|
P |
Mura | 3 : 6 | Domžale |
Z |
Krško | 1 : 4 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 1 | Aluminij |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 3 | Mura |
Z |
Mura | 8 : 1 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Domžale | 12 | 7 | 1 | 4 | 25 | ||
Mura | 12 | 4 | 1 | 7 | 18 | ||
Športni park Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | ||
Mura | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Domžale | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | ||
Mura | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 |
23/24 | 11.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 14.10.2023, ob 13.00 | Mura | - | Domžale | 1:2 | (0:1) |
22/23 | 18.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 11.03.2023, ob 13.00 | Domžale | - | Mura | 1:2 | (1:0) |
22/23 | 5.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 28.08.2022, ob 11.00 | Mura | - | Domžale | 3:2 | (1:0) |
21/22 | 14.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 14.12.2021, ob 14.00 | Mura | - | Domžale | 2:0 | (0:0) |
21/22 | 1.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 27.10.2021, ob 12.00 | Domžale | - | Mura | 4:2 | (3:2) |
20/21 | 12.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 16.05.2021, ob 14.00 | Mura | - | Domžale | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 16.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 29.02.2020, ob 13.00 | Mura | - | Domžale | 2:3 | (0:2) |
19/20 | 3.krog | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr., 31.08.2019, ob 11.00 | Domžale | - | Mura | 4:2 | (0:1) |
18/19 | 26.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 25.05.2019, ob 11.00 | Mura | - | Domžale | 3:6 | (1:2) |
18/19 | 13.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 11.30 | Domžale | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
17/18 | 24.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 16.05.2018, ob 15.30 | Mura | - | Domžale | 1:0 | (1:0) |
17/18 | 11.krog | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT, 23.11.2017, ob 12.00 | Domžale | - | Mura | 2:0 | (0:0) |
13. krog | ||
---|---|---|
Krško | 1 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Interblock | 0 : 1 | VOC Celje |
Domžale | 1 : 0 | Mura |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Aluminij | 4 : 2 | Kalcer Radomlje |
Triglav Kranj | 0 : 3 | Maribor |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Gorica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 61 | |
2 | Domžale | 26 | 59 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 49 | |
4 | Mura | 26 | 49 | |
5 | VOC Celje | 26 | 45 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 40 | |
7 | Gorica | 26 | 37 | |
8 | Kalcer Radomlje | 26 | 37 | |
9 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 36 | |
10 | Aluminij | 26 | 28 | |
11 | Bravo Publikum | 26 | 28 | |
12 | Krško | 26 | 22 | |
13 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 16 | |
14 | Interblock | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 37 |
2. | Benjamin Šeško | 21 |
3. | Filip Nikola Ostojič | 20 |
4. | Aljaž Antolin | 14 |
Albin Ahmetaj | 14 | |
6. | Haris Sadiković | 13 |
Vito Štrakl | 13 | |
Kristjan Sagadin | 13 | |
9. | Jan Bruno Kralj | 12 |
10. | Patrick Vodeb | 10 |
Svit Sešlar | 10 | |
Nejc Gradišar | 10 | |
Urh Lampret | 10 | |
14. | Luka Vuković | 9 |
Nick Perc | 9 | |
16. | Rok Erniša | 8 |
Tristan Ciglar | 8 | |
Nejc Medved | 8 | |
19. | Žan Jevšenak | 7 |
Nedim Ljubijankič | 7 |