Sodniki: | Hrvacki Jure (glavni sodnik), Majcen Kevin (1. pomoč), Marin Tomaž (2. pomoč) |
Delegat: | Panikvar Benjamin |
Št. gledalcev: | 40 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Kalcer Radomlje | 3 : 0 | Aluminij |
P |
Aluminij | 0 : 5 | Olimpija Ljubljana |
P |
Mura | 2 : 1 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 4 | VOC Celje |
Z |
Gorica | 0 : 1 | Aluminij |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 5 : 2 | Triglav Kranj |
Z |
Triglav Kranj | 6 : 0 | Drava Dakinda Ptuj |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Bravo Publikum |
Z |
Interblock | 0 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 2 : 6 | Domžale |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 36 | 10 | 7 | 19 | 36 | ||
Triglav Kranj | 36 | 19 | 7 | 10 | 57 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 17 | 6 | 5 | 6 | 24 | ||
Triglav Kranj | 17 | 6 | 5 | 6 | 23 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 19 | 4 | 2 | 13 | 12 | ||
Triglav Kranj | 19 | 13 | 2 | 4 | 34 |
21/22 | 23.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.05.2022, ob 15.00 | Nova KBM Aluminij | - | Triglav Kranj | 4:0 | (1:0) |
21/22 | 10.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 22.10.2021, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
20/21 | 4.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 09.09.2020, ob 14.30 | Triglav Kranj | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 13.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 09.11.2019, ob 13.00 | Triglav Kranj | - | Aluminij | 3:0 | (2:0) |
18/19 | 20.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 14.30 | Triglav Kranj | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
18/19 | 7.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 22.09.2018, ob 14.00 | Aluminij | - | Triglav Kranj | 1:3 | (0:2) |
17/18 | 16.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 24.03.2018, ob 13.00 | Triglav Kranj | - | Aluminij | 4:2 | (2:0) |
17/18 | 3.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 19.08.2017, ob 15.30 | Aluminij | - | Triglav Kranj | 2:0 | (1:0) |
16/17 | 22.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 27.04.2017, ob 15.00 | NOGA Triglav | - | Aluminij | 3:0 | (0:0) |
16/17 | 9.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 09.10.2016, ob 13.30 | Aluminij | - | Triglav Kranj | 3:0 | (2:0) |
15/16 | 25.krog | Kranj, ŠC Kranj - naravna trava, 23.04.2016, ob 11.00 | - | Aluminij | 3:0 | (2:0) | |
15/16 | 10.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 05.12.2015, ob 11.00 | - | Triglav Kranj | 3:1 | (3:0) | |
14/15 | 16.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 08.11.2014, ob 14.00 | - | Triglav Kranj | 2:2 | (2:1) | |
14/15 | 1.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 09.08.2014, ob 12.00 | - | Aluminij | 1:2 | (0:0) | |
13/14 | 22.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 06.04.2014, ob 13.00 | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) | |
13/14 | 7.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 14.09.2013, ob 14.30 | - | Triglav Kranj | 1:0 | (0:0) | |
12/13 | 26.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 12.06.2013, ob 16.00 | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) | |
12/13 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 27.10.2012, ob 11.00 | - | Triglav Kranj | 0:2 | (0:1) | |
11/12 | 30.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 07.06.2012, ob 16.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
11/12 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.11.2011, ob 11.00 | - | Triglav Kranj | 2:4 | (1:2) | |
10/11 | 29.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 08.06.2011, ob 17.30 | - | Triglav Kranj | 1:0 | (1:0) | |
10/11 | 14.krog | Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 20.11.2010, ob 12.30 | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) | |
09/10 | 23.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 10.04.2010, ob 14.00 | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) | |
09/10 | 8.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 19.09.2009, ob 14.00 | - | Triglav Kranj | 1:1 | (1:0) | |
08/09 | 17.krog | Kranj, ŠC Kranj-umetna trava, 06.12.2008, ob 11.30 | - | Aluminij | 2:1 | (0:0) | |
08/09 | 2.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 09.08.2008, ob 16.00 | - | Triglav Kranj | 0:0 | (0:0) | |
07/08 | 23.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 04.05.2008, ob 14.30 | - | Triglav Kranj | 0:4 | (0:1) | |
07/08 | 10.krog | Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 06.10.2007, ob 13.30 | - | Aluminij | 1:3 | (1:0) | |
06/07 | 14.krog | Kranj - umetna trava, Kranj - umetna trava, 11.11.2006, ob 12.00 | - | Aluminij | 0:1 | (0:1) | |
06/07 | 1.krog | Kidričevo, Kidričevo, 05.08.2006, ob 16.00 | - | Triglav Kranj | 2:2 | (2:2) | |
05/06 | 17.krog | Kidričevo, 18.03.2006, ob 13.00 | - | Triglav Kranj | 0:1 | (0:1) | |
05/06 | 4.krog | Kranj - igrišče z umetno travo, 20.08.2005, ob 16.00 | - | Aluminij | 4:1 | (1:0) | |
04/05 | 26.krog | Kidričevo, 04.06.2005, ob 14.30 | - | Triglav Kranj | 1:1 | (0:0) | |
04/05 | 13.krog | Kranj, 06.11.2004, ob 12.00 | - | Aluminij | 3:0 | (1:0) | |
01/02 | 25.krog | Kidričevo, 18.05.2002, ob 14.30 | - | Triglav Kranj | 1:2 | (0:0) | |
01/02 | 12.krog | Kranj, Mestni stadion, 20.10.2001, ob 13:00 | - | Aluminij | 3:0 | (3:0) |
7. krog | ||
---|---|---|
Mura | 4 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
Olimpija Ljubljana | 0 : 1 | VOC Celje |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 2 | Maribor |
Aluminij | 1 : 3 | Triglav Kranj |
Domžale | 4 : 1 | Interblock |
Krško | 0 : 1 | Bravo Publikum |
Kalcer Radomlje | 2 : 1 | Gorica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 61 | |
2 | Domžale | 26 | 59 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 49 | |
4 | Mura | 26 | 49 | |
5 | VOC Celje | 26 | 45 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 40 | |
7 | Gorica | 26 | 37 | |
8 | Kalcer Radomlje | 26 | 37 | |
9 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 36 | |
10 | Aluminij | 26 | 28 | |
11 | Bravo Publikum | 26 | 28 | |
12 | Krško | 26 | 22 | |
13 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 16 | |
14 | Interblock | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 37 |
2. | Benjamin Šeško | 21 |
3. | Filip Nikola Ostojič | 20 |
4. | Aljaž Antolin | 14 |
Albin Ahmetaj | 14 | |
6. | Haris Sadiković | 13 |
Vito Štrakl | 13 | |
Kristjan Sagadin | 13 | |
9. | Jan Bruno Kralj | 12 |
10. | Patrick Vodeb | 10 |
Svit Sešlar | 10 | |
Nejc Gradišar | 10 | |
Urh Lampret | 10 | |
14. | Luka Vuković | 9 |
Nick Perc | 9 | |
16. | Rok Erniša | 8 |
Tristan Ciglar | 8 | |
Nejc Medved | 8 | |
19. | Žan Jevšenak | 7 |
Nedim Ljubijankič | 7 |