5. krog |  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT |  07.11.2018 ob 12.00

Ilirija Extra-Lux

2 : 3

Bravo Publikum

Sodniki: Jazbec Žan (glavni sodnik), Kolenc Leon (1. pomoč), Frece Tine (2. pomoč)
Delegat: Antolin Rudi
Št. gledalcev: 60

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Ilirija Extra-Lux
N
Ilirija Extra-Lux 2 : 2 Gorica
P
Maribor 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 2 : 3 Triglav Kranj
Z
Bravo Publikum 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
Z
Ilirija Extra-Lux 4 : 1 Interblock
Bravo Publikum
P
Domžale 4 : 0 Bravo Publikum
N
Bravo Publikum 1 : 1 Krško
Z
Aluminij 2 : 5 Bravo Publikum
P
Bravo Publikum 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
N
Kalcer Radomlje 1 : 1 Bravo Publikum


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 6 2 0 4 6
Bravo Publikum 6 4 0 2 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 3 0 0 3 2
Bravo Publikum 3 3 0 0 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Ilirija 3 2 0 1 4
Bravo Publikum 3 1 0 2 2



Vse medsebojne tekme

18/19  18.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 31.03.2019, ob 12.00  Bravo Publikum - Ilirija Extra-Lux 0:2  (0:1) 
18/19  5.krog  Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 07.11.2018, ob 12.00  Ilirija Extra-Lux - Bravo Publikum 2:3  (1:1) 
14/15  17.krog  Ljubljana, ILIRIJA, 26.11.2014, ob 12.00  - 0:2  (0:1) 
14/15  2.krog  LjubljaNA, ŠPL-umetna trava, 13.08.2014, ob 15.30  - 2:0  (1:0) 
13/14  25.krog  Ljubljana, ŠPL umetne trava, 26.04.2014, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
13/14  10.krog  Ljubljana, Športni park Ilirija, 05.10.2013, ob 13.30  - 0:2  (0:1) 

5. krog
Mura 1 : 2 Gorica
Kalcer Radomlje 2 : 0 Triglav Kranj
Aluminij 2 : 1 Interblock
VOC Celje 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Olimpija Ljubljana 2 : 0 Maribor
Ilirija Extra-Lux 2 : 3 Bravo Publikum
Krško 0 : 2 Domžale

LESTVICA
1 Maribor 21 51
2 Domžale 21 47
3 Mura 21 37
4 Olimpija Ljubljana 20 33
5 Triglav Kranj 21 33
6 VOC Celje 21 32
7 Ilirija Extra-Lux 21 32
8 Gorica 20 30
9 Kalcer Radomlje 21 27
10 Aluminij 21 25
11 Krško 21 22
12 Bravo Publikum 21 22
13 Drava Dakinda Ptuj 21 16
14 Interblock 21 5

STRELCI
1. Žan Vipotnik 26
2. Filip Nikola Ostojič 15
Benjamin Šeško 15
4. Albin Ahmetaj 11
Kristjan Sagadin 11
Aljaž Antolin 11
7. Jan Bruno Kralj 10
8. Patrick Vodeb 8
Svit Sešlar 8
Vito Štrakl 8
Urh Lampret 8
Nick Perc 8
13. Marko Brest 7
Haris Sadiković 7
Nejc Gradišar 7
David Flakus Bosilj 7
Edvin Suljanović 7
18. Tristan Ciglar 6
Luka Vuković 6
Rok Erniša 6

DELI NA