Sodniki: | Gligorić Amadei (glavni sodnik), Biškup Matej (1. pomoč), Holcman Aljaž (2. pomoč) |
Delegat: | Avdagić Meho |
Št. gledalcev: | 50 |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
Kalcer Radomlje | 3 : 0 | Aluminij |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 1 | Kalcer Radomlje |
Z |
Drava Dakinda Ptuj | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
N |
Kalcer Radomlje | 3 : 3 | Olimpija Ljubljana |
P |
Mura | 8 : 1 | Kalcer Radomlje |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 5 : 2 | Triglav Kranj |
Z |
Triglav Kranj | 6 : 0 | Drava Dakinda Ptuj |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Bravo Publikum |
Z |
Interblock | 0 : 2 | Triglav Kranj |
P |
Triglav Kranj | 2 : 6 | Domžale |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kalcer Radomlje | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | ||
Triglav Kranj | 8 | 4 | 2 | 2 | 21 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | ||
Triglav Kranj | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | ||
Triglav Kranj | 5 | 3 | 2 | 0 | 17 |
21/22 | 21.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 16.04.2022, ob 15.00 | Radomlje | - | Triglav Kranj | 2:1 | (1:0) |
21/22 | 8.krog | Kranj, Športni center Kranj, 25.09.2021, ob 14.00 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (1:0) |
20/21 | 12.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 16.05.2021, ob 10.00 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 8:3 | (4:1) |
19/20 | 7.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 28.09.2019, ob 13.30 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 1:1 | (1:1) |
18/19 | 18.krog | Kranj, Športni center Kranj, 30.03.2019, ob 14.00 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 2:0 | (2:0) |
18/19 | 5.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 08.09.2018, ob 14.30 | Kalcer Radomlje | - | Triglav Kranj | 2:0 | (1:0) |
17/18 | 20.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr., 08.04.2018, ob 14.00 | Kalcer Radomlje | - | Triglav Kranj | 0:3 | (0:1) |
17/18 | 7.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 24.09.2017, ob 14.00 | Triglav Kranj | - | Kalcer Radomlje | 5:1 | (1:0) |
5. krog | ||
---|---|---|
Mura | 1 : 2 | Gorica |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Triglav Kranj |
Aluminij | 2 : 1 | Interblock |
VOC Celje | 3 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Olimpija Ljubljana | 2 : 0 | Maribor |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 3 | Bravo Publikum |
Krško | 0 : 2 | Domžale |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 61 | |
2 | Domžale | 26 | 59 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 49 | |
4 | Mura | 26 | 49 | |
5 | VOC Celje | 26 | 45 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 40 | |
7 | Gorica | 26 | 37 | |
8 | Kalcer Radomlje | 26 | 37 | |
9 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 36 | |
10 | Aluminij | 26 | 28 | |
11 | Bravo Publikum | 26 | 28 | |
12 | Krško | 26 | 22 | |
13 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 16 | |
14 | Interblock | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 37 |
2. | Benjamin Šeško | 21 |
3. | Filip Nikola Ostojič | 20 |
4. | Aljaž Antolin | 14 |
Albin Ahmetaj | 14 | |
6. | Haris Sadiković | 13 |
Vito Štrakl | 13 | |
Kristjan Sagadin | 13 | |
9. | Jan Bruno Kralj | 12 |
10. | Patrick Vodeb | 10 |
Svit Sešlar | 10 | |
Nejc Gradišar | 10 | |
Urh Lampret | 10 | |
14. | Luka Vuković | 9 |
Nick Perc | 9 | |
16. | Rok Erniša | 8 |
Tristan Ciglar | 8 | |
Nejc Medved | 8 | |
19. | Žan Jevšenak | 7 |
Nedim Ljubijankič | 7 |