25. krog |  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica |  15.04.2024 ob 17.00

Gorica

0 : 0

Brinje Grosuplje


Sodniki: Pirjevec Andrej (glavni sodnik), Žitko Jure (1. pomoč), Jovičić Slađana (2. pomoč)
Delegat: Žnidaršič Andrej
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Gorica
P
Gorica 1 : 3 Maribor
Z
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Gorica
Z
Gorica 1 : 0 Aluminij
Z
Kalcer Radomlje 0 : 1 Gorica
P
A2S Celje 4 : 1 Gorica
Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 3 : 2 Koper
P
Maribor 1 : 0 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 2 : 0 Olimpija Ljubljana
P
Aluminij 3 : 1 Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 4 : 0 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 5 1 2 2 5
NK Brinje-Grosuplje 5 2 2 1 9
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 3 1 1 1 4
NK Brinje-Grosuplje 3 1 1 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 2 0 1 1 1
NK Brinje-Grosuplje 2 1 1 0 3



Vse medsebojne tekme

23/24  25.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 15.04.2024, ob 17.00  Gorica - Brinje Grosuplje 0:0  (0:0) 
23/24  10.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 01.10.2023, ob 15.30  Brinje Grosuplje - Gorica 2:0  (1:0) 
22/23  21.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 15.04.2023, ob 17.00  Gorica - NK Brinje-Grosuplje 1:5  (1:2) 
22/23  8.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 01.10.2022, ob 13.30  Brinje Grosuplje - Gorica 1:1  (1:0) 
20/21  10.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 25.04.2021, ob 17.00  Gorica - NK Brinje-Grosuplje 3:1  (1:1) 

25. krog
Maribor 3 : 2 Domžale
Kalcer Radomlje 0 : 4 Krka
Olimpija Ljubljana 1 : 0 Bravo Mastercard
Aluminij 2 : 4 Mura
Tabor Sežana 1 : 3 Rudar Velenje Korektbau
Koper 0 : 1 Nafta 1903
Ilirija Extra-Lux 2 : 1 A2S Celje
Gorica 0 : 0 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Maribor 30 68
2 Mura 30 63
3 Olimpija Ljubljana 30 58
4 A2S Celje 30 55
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Domžale 30 47
7 Bravo Mastercard 30 42
8 Koper 30 40
9 Kalcer Radomlje 30 36
10 Rudar Velenje Korektbau 30 35
11 Aluminij 30 35
12 Krka 30 34
13 Ilirija Extra-Lux 30 33
14 Gorica 30 30
15 Nafta 1903 30 26
16 Tabor Sežana 30 21

STRELCI
1. Jaka Domjan 21
2. Vid Štefanec 15
Gregor Medle 15
Elmir Avdić 15
Denis Nikić 15
6. Dino Kojić 14
7. Aldin Jakupović 13
Niko Grlić 13
Anej Horvat 13
10. Marcos Tavares 12
Mihajlo Pavlović 12
Matej Malenšek 12
Aljaž Zalaznik 12
Kenan Lamadžema 12
Emils Evelons 12
16. Maj Blažič 11
Tine Čuk 11
Maj Škoflek 11
19. Niko Kasalo 10
Lucas Mačak 10

DELI NA