22. krog |  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT |  16.03.2024 ob 13.30  | Prenos: Stream nzs.si

Mura

1 : 2

Brinje Grosuplje


Sodniki: Zelenik Matic (glavni sodnik), Kamenšek Zdenko (1. pomoč), Barovič Nejc (2. pomoč)
Delegat: Bukovec Miran
Št. gledalcev: 80

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
Z
Aluminij 2 : 4 Mura
Z
Mura 4 : 0 Kalcer Radomlje
Z
Gorica 1 : 4 Mura
P
Mura 1 : 2 Brinje Grosuplje
Z
Krka 0 : 3 Mura
Brinje Grosuplje
Z
Brinje Grosuplje 4 : 0 Kalcer Radomlje
N
Gorica 0 : 0 Brinje Grosuplje
P
A2S Celje 4 : 0 Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 1 : 2 Krka
Z
Mura 1 : 2 Brinje Grosuplje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 7 2 2 3 12
NK Brinje-Grosuplje 7 3 2 2 14
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 1 0 3 4
NK Brinje-Grosuplje 4 3 0 1 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 3 1 2 0 8
NK Brinje-Grosuplje 3 0 2 1 7



Vse medsebojne tekme

23/24  22.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 16.03.2024, ob 13.30  Mura - Brinje Grosuplje 1:2  (0:1) 
23/24  7.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 02.09.2023, ob 17.00  Brinje Grosuplje - Mura 2:2  (0:1) 
22/23  15.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 26.11.2022, ob 13.30  Mura - NK Brinje-Grosuplje 3:1  (1:1) 
22/23  2.krog  Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 11.08.2022, ob 19.00  Brinje Grosuplje - Mura 3:4  (3:2) 
21/22  15.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 28.11.2021, ob 13.00  Brinje Grosuplje - Mura 2:2  (0:1) 
21/22  2.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 15.08.2021, ob 13.00  Mura - NK Brinje-Grosuplje 0:1  (0:0) 
20/21  1.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 15.08.2020, ob 13.00  Mura - NK Brinje-Grosuplje 0:3  (2:1) 

22. krog
Domžale 0 : 2 Kalcer Radomlje
Bravo Mastercard 3 : 0 Gorica
Rudar Velenje Korektbau 0 : 4 Olimpija Ljubljana
A2S Celje 5 : 2 Krka
Ilirija Extra-Lux 2 : 6 Maribor
Tabor Sežana 0 : 1 Koper
Mura 1 : 2 Brinje Grosuplje
Nafta 1903 1 : 2 Aluminij

LESTVICA
1 Maribor 26 56
2 Olimpija Ljubljana 25 52
3 Mura 25 51
4 Brinje Grosuplje 26 46
5 A2S Celje 25 43
6 Domžale 26 40
7 Koper 26 39
8 Kalcer Radomlje 26 35
9 Bravo Mastercard 26 33
10 Rudar Velenje Korektbau 26 32
11 Krka 26 30
12 Aluminij 26 28
13 Ilirija Extra-Lux 26 27
14 Nafta 1903 26 22
15 Tabor Sežana 25 21
16 Gorica 26 21

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Elmir Avdić 14
3. Niko Grlić 13
Aldin Jakupović 13
5. Matej Malenšek 12
Kenan Lamadžema 12
Denis Nikić 12
Vid Štefanec 12
Marcos Tavares 12
10. Anej Horvat 11
Mihajlo Pavlović 11
Maj Blažič 11
Dino Kojić 11
Aljaž Zalaznik 11
15. Luka Turudija 9
Lucas Mačak 9
Alex Ristić 9
Tilen Kovačič 9
Maj Škoflek 9
Tine Čuk 9

DELI NA