19. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT |  23.02.2024 ob 13.30

Kalcer Radomlje

0 : 4

Ilirija Extra-Lux


Sodniki: Andrejka Jure (glavni sodnik), Pušnjak Jure (1. pomoč), Nadarevič Denis (2. pomoč)
Delegat: Tivold Štefan
Št. gledalcev: 75
Kalcer Radomlje
1 Jakob Kobal V
3 Sergej Stojanov
5 Nik Voglar
6 Matevž Kobal
8 Fran Janušić
9 Maksim Vid Beljkaš
10 Matej Malenšek K
13 Hanan Duraković
19 David Šćira
21 Luka Purkart
22 Roko Mavra


Rezervni igralci
12 Tilen Gašper Štiftar V
2 Val Brvar
7 Leo Peranović
14 Nemanja Milojević
15 Teodor Žganec
16 Miha Golob
20 Vanja Praskalo
23 Aljaž Dodig
24 Matija Volčanšek

Ilirija Extra-Lux
1 Nejc Dermastija
5 Mark Stojinović
6 Tin Štricelj
7 Denis Videnović
8 Tomas Puc
10 Jure Novak
11 Marko Kračun
13 Luka Škof
14 Jan Mušič
17 Jon Bartolj K
22 Nace Lepoša


Rezervni igralci
12 Nik Strmec V
9 Filip Lukežič
16 Matic Bajc
18 Enej Hace
19 Tim Pavlič
20 Uroš Stojnić
21 Maks Pori

Trener
Primož Kočar

Trener
Adam Zagorec

Sodnik
Jure Andrejka

Zadetki
Denis Videnović 0 : 1 5'
Jure Novak 0 : 2 29'
Jan Mušič 0 : 3 52'
Jure Novak 0 : 4 78'

Dogodki
Nace Lepoša 10'
Jakob Kobal 34'
Menjava Milojević /  Janušić 46'
Menjava Žganec /  Šćira 46'
Menjava Lukežič /  Mušič 58'
Matej Malenšek 70'
Menjava Pori /  Lepoša 77'
Menjava Stojnić /  Novak 79'
Sergej Stojanov 80'
Menjava Peranović /  Purkart 82'
Menjava Volčanšek /  Kobal 82'
Menjava Golob /  Mavra 82'
Menjava Hace /  Štricelj 87'
Menjava Bajc /  Škof 89'

19. krog
Kalcer Radomlje 0 : 4 Ilirija Extra-Lux
Mura 0 : 4 Bravo Mastercard
Krka 2 : 3 Domžale
Gorica 1 : 0 Rudar Velenje Korektbau
Maribor 1 : 1 A2S Celje
Olimpija Ljubljana 2 : 2 Koper
Aluminij 3 : 0 Tabor Sežana
Brinje Grosuplje 4 : 1 Nafta 1903

LESTVICA
1 Maribor 24 50
2 Olimpija Ljubljana 24 49
3 Mura 24 48
4 Brinje Grosuplje 24 42
5 Domžale 24 40
6 A2S Celje 23 40
7 Koper 24 36
8 Kalcer Radomlje 24 35
9 Bravo Mastercard 24 33
10 Rudar Velenje Korektbau 24 29
11 Aluminij 24 28
12 Krka 24 24
13 Ilirija Extra-Lux 24 21
14 Tabor Sežana 23 20
15 Gorica 24 20
16 Nafta 1903 24 18

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Vid Štefanec 12
Marcos Tavares 12
Elmir Avdić 12
Niko Grlić 12
Aldin Jakupović 12
Matej Malenšek 12
8. Dino Kojić 11
Anej Horvat 11
10. Denis Nikić 10
Mihajlo Pavlović 10
Maj Blažič 10
Kenan Lamadžema 10
14. Luka Turudija 9
Alex Ristić 9
Maj Škoflek 9
17. Lucas Mačak 8
Nik Zrnec 8
Aleks Ristić 8
Kobi Bajc 8

DELI NA