24. krog |  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza |  08.05.2022 ob 17.00

Maribor

1 : 0

Ilirija Extra-Lux


Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik), Močivnik Joži (1. pomoč), Kunc Anej (2. pomoč)
Delegat: Kukovič Božidar
Št. gledalcev: 60

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Maribor 5 : 1 Mura
P
Nova KBM Aluminij 1 : 0 Maribor
Z
Maribor 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Radomlje 5 : 1 Maribor
Z
Maribor 3 : 1 Bravo Mastercard
Ilirija Extra-Lux
P
Brinje Grosuplje 3 : 0 Ilirija Extra-Lux
Z
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 Domžale
P
Maribor 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Olimpija Ljubljana
N
Triglav Kranj 1 : 1 Ilirija Extra-Lux


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 11 10 1 0 32
ND Ilirija 11 0 1 10 7
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 5 5 0 0 20
ND Ilirija 5 0 0 5 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 6 5 1 0 12
ND Ilirija 6 0 1 5 2



Vse medsebojne tekme

22/23  8.krog  Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 01.10.2022, ob 15.30  Ilirija Extra-Lux - Maribor 0:1  (0:0) 
21/22  24.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 08.05.2022, ob 17.00  Maribor - Ilirija Extra-Lux 1:0  (1:0) 
21/22  11.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 31.10.2021, ob 13.00  Ilirija Extra-Lux - Maribor 0:2  (0:2) 
20/21  1.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 15.08.2020, ob 17.00  Maribor - Ilirija Extra-Lux 5:2  (3:1) 
19/20  8.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 27.11.2019, ob 13.30  Ilirija Extra-Lux - Maribor 1:2  (1:1) 
18/19  20.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 16.30  Maribor - Ilirija Extra-Lux 3:1  (2:0) 
18/19  7.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 22.09.2018, ob 16.00  Ilirija Extra-Lux - Maribor 1:1  (0:0) 
14/15  18.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.11.2014, ob 13.00  - 4:1  (3:0) 
14/15  3.krog  Ljubljana, ŠP Ilirija - naravna trava, 16.08.2014, ob 17.30  - 0:2  (0:1) 
13/14  27.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 10.05.2014, ob 17.00  - 7:1  (1:1) 
13/14  12.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 19.10.2013, ob 15.00  - 0:4  (0:1) 

24. krog
Brinje Grosuplje 1 : 0 Bravo Mastercard
Domžale 1 : 3 Radomlje
Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
Triglav Kranj 4 : 0 Mura
Maribor 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
A2S Celje 1 : 2 Koper
Krka 6 : 0 Drava Ptuj

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7

STRELCI
1. Tai Matea Panić 29
2. Nejc Močnik 20
3. Jan Bruno Kralj 15
4. Alen Čaušević 14
Tihomir Maksimović 14
Gregor Medle 14
7. Lovro Kostanjšek 12
8. Žiga Slaviček 11
9. Nikola Jovićević 10
Rok Štorman 10
Emir Saitoski 10
Ismir Nadarević 10
13. Dejan Đuričin 9
Tio Cipot 9
Tai Kmetec 9
Niki Radovič 9
17. Matic Ivanšek 8
Nejc Medved 8
Filip Janežič 8
Luka Jerin 8

DELI NA