Sodniki: | Golob Janko (glavni sodnik), Flajšman Jernej (1. pomoč), Mileta Lovro (2. pomoč) |
Delegat: | Herič Aleš |
Št. gledalcev: | 1 |
Triglav Kranj | |||
---|---|---|---|
Z |
Bravo Mastercard | 1 : 4 | Triglav Kranj |
Z |
Triglav Kranj | 3 : 1 | Kalcer Radomlje |
N |
Koper | 0 : 0 | Triglav Kranj |
Z |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Mura | 0 : 3 | Triglav Kranj |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Gorica | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
P |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Drava Ptuj | 1 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Triglav Kranj | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | ||
ND Ilirija | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | ||
Športni center Kranj | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Triglav Kranj | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | ||
ND Ilirija | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Triglav Kranj | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | ||
ND Ilirija | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 |
21/22 | 22.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 24.04.2022, ob 17.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 9.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 17.10.2021, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Triglav Kranj | 3:1 | (1:1) |
20/21 | 10.krog | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT, 18.10.2020, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 4:0 | (3:0) |
19/20 | 9.krog | Kranj, Športni center Kranj, 12.10.2019, ob 15.30 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 0:0 | (0:0) |
18/19 | 19.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 24.04.2019, ob 17.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Triglav Kranj | 1:2 | (0:2) |
18/19 | 6.krog | Kranj, Športni center Kranj, 15.09.2018, ob 16.00 | Triglav Kranj | - | ND Ilirija | 0:2 | (0:1) |
14/15 | 23.krog | Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 12.04.2015, ob 13.00 | - | Triglav Kranj | 4:1 | (1:1) | |
14/15 | 8.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 13.09.2014, ob 16.30 | - | ND Ilirija | 2:1 | (1:0) | |
13/14 | 19.krog | Kranj, ŠC Kranj - umetna trava, 15.03.2014, ob 13.00 | - | ND Ilirija | 1:0 | (0:0) | |
13/14 | 4.krog | Ljubljana Šiška, Športni park Ilirija-naravna t, 23.08.2013, ob 17.30 | - | Triglav Kranj | 2:1 | (0:0) |
10. krog | ||
---|---|---|
Mura | 1 : 0 | Koper |
Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Aluminij |
Kalcer Radomlje | 5 : 0 | Drava Ptuj |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Maribor | 2 : 1 | Domžale |
A2S Celje | 4 : 1 | Bravo Mastercard |
Gorica | 3 : 1 | Brinje Grosuplje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 32 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 13 | 28 | |
3 | Maribor | 13 | 27 | |
4 | Kalcer Radomlje | 13 | 24 | |
5 | Triglav Kranj | 13 | 22 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 19 | |
7 | Mura | 13 | 19 | |
8 | Koper | 13 | 17 | |
9 | A2S Celje | 13 | 16 | |
10 | Brinje Grosuplje | 13 | 14 | |
11 | Aluminij | 13 | 13 | |
12 | Bravo Mastercard | 13 | 11 | |
13 | Drava Ptuj | 13 | 11 | |
14 | Gorica | 13 | 5 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 16 |
2. | Albin Ahmetaj | 8 |
Gašper Černe | 8 | |
4. | Nick Perc | 7 |
5. | Tom Kljun | 6 |
Alen Čaušević | 6 | |
Domen Ujčič | 6 | |
Emir Saitoski | 6 | |
Nejc Medved | 6 | |
Vito Štrakl | 6 | |
Nik Fortuna | 6 | |
12. | Nikola Jovićević | 5 |
Damis Šabić | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Marko Brest | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 | |
Toni Lun Bončina | 5 | |
18. | Haris Sadiković | 4 |
Lazar Ikač | 4 | |
Ognjen Bakić | 4 |