Sodniki: | Šabec Nik (glavni sodnik), Gajić Tomislav (1. pomoč), Šašivarević Ermin (2. pomoč) |
Delegat: | Kresnik Dejan |
Št. gledalcev: | 1 |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
P |
Aluminij | 1 : 3 | Mura |
N |
A2S Celje | 1 : 1 | Aluminij |
P |
Aluminij | 1 : 3 | Maribor |
N |
Olimpija Ljubljana | 0 : 0 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 1 : 0 | Gorica |
Brinje Grosuplje | |||
---|---|---|---|
N |
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | A2S Celje |
P |
Maribor | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
P |
Brinje Grosuplje | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
P |
Gorica | 3 : 1 | Brinje Grosuplje |
P |
Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Kalcer Radomlje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Aluminij | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||
NK Brinje-Grosuplje | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 |
23/24 | 12.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 14.10.2023, ob 15.00 | Brinje Grosuplje | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 23.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.04.2023, ob 17.00 | Nova KBM Aluminij | - | NK Brinje-Grosuplje | 3:1 | (1:1) |
22/23 | 10.krog | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 26.10.2022, ob 18.30 | Brinje Grosuplje | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) |
21/22 | 14.krog | Spodnja Hajdina, Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT, 20.11.2021, ob 13.00 | Nova KBM Aluminij | - | NK Brinje-Grosuplje | 4:2 | (2:1) |
21/22 | 1.krog | Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje, 07.08.2021, ob 17.00 | Brinje Grosuplje | - | Aluminij | 2:2 | (0:0) |
20/21 | 5.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 12.09.2020, ob 16.30 | Aluminij | - | NK Brinje-Grosuplje | 1:0 | (0:0) |
5. krog | ||
---|---|---|
Mura | 2 : 2 | Gorica |
Aluminij | 1 : 0 | Brinje Grosuplje |
Bravo Mastercard | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Domžale | 5 : 1 | Drava Ptuj |
Maribor | 11 : 1 | Triglav Kranj |
A2S Celje | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Koper | 0 : 3 | Kalcer Radomlje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 32 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 13 | 28 | |
3 | Maribor | 13 | 27 | |
4 | Kalcer Radomlje | 13 | 24 | |
5 | Triglav Kranj | 13 | 22 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 19 | |
7 | Mura | 13 | 19 | |
8 | Koper | 13 | 17 | |
9 | A2S Celje | 13 | 16 | |
10 | Brinje Grosuplje | 13 | 14 | |
11 | Aluminij | 13 | 13 | |
12 | Bravo Mastercard | 13 | 11 | |
13 | Drava Ptuj | 13 | 11 | |
14 | Gorica | 13 | 5 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 16 |
2. | Albin Ahmetaj | 8 |
Gašper Černe | 8 | |
4. | Nick Perc | 7 |
5. | Tom Kljun | 6 |
Alen Čaušević | 6 | |
Domen Ujčič | 6 | |
Emir Saitoski | 6 | |
Nejc Medved | 6 | |
Vito Štrakl | 6 | |
Nik Fortuna | 6 | |
12. | Nikola Jovićević | 5 |
Damis Šabić | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Marko Brest | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 | |
Toni Lun Bončina | 5 | |
18. | Haris Sadiković | 4 |
Lazar Ikač | 4 | |
Ognjen Bakić | 4 |