Sodniki: | Šorli Armando (glavni sodnik), Lahovič Marcel (1. pomoč), Ferčič Jani (2. pomoč) |
Delegat: | Klarič Jernej |
Št. gledalcev: | 1 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Gorica | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
P |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Drava Ptuj | 1 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
Koper | |||
---|---|---|---|
P |
Domžale | 2 : 0 | Koper |
Z |
Koper | 2 : 1 | Bravo Mastercard |
N |
Koper | 0 : 0 | Triglav Kranj |
P |
Mura | 1 : 0 | Koper |
N |
Koper | 2 : 2 | A2S Celje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 11 | 2 | 3 | 6 | 16 | ||
Koper | 11 | 6 | 3 | 2 | 26 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | ||
Koper | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | ||
Koper | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 |
23/24 | 8.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.09.2023, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 2:2 | (0:2) |
22/23 | 20.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 10.04.2023, ob 16.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 7.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 11.09.2022, ob 18.30 | Koper | - | ND Ilirija | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 15.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 28.11.2021, ob 16.00 | Koper | - | ND Ilirija | 3:2 | (1:2) |
21/22 | 2.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 14.08.2021, ob 12.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 4:2 | (2:0) |
20/21 | 4.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 09.09.2020, ob 16.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 1:3 | (1:2) |
19/20 | 11.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 26.10.2019, ob 16.00 | Koper | - | ND Ilirija | 2:0 | (0:0) |
14/15 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 21.03.2015, ob 16.00 | - | ND Ilirija | 3:1 | (2:0) | |
14/15 | 5.krog | Ljubljana - Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 23.08.2014, ob 17.30 | - | Koper | 0:4 | (0:3) | |
13/14 | 30.krog | Ljubljana, Športni park Ilirija, 01.06.2014, ob 13.00 | - | Koper | 2:1 | (2:1) | |
13/14 | 15.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 10.11.2013, ob 14.00 | - | ND Ilirija | 5:3 | (2:0) |
4. krog | ||
---|---|---|
Kalcer Radomlje | 4 : 0 | Mura |
Gorica | 1 : 1 | A2S Celje |
Olimpija Ljubljana | 5 : 1 | Maribor |
Triglav Kranj | 3 : 1 | Aluminij |
Brinje Grosuplje | 0 : 3 | Domžale |
Drava Ptuj | 0 : 2 | Bravo Mastercard |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 3 | Koper |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 32 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 13 | 28 | |
3 | Maribor | 13 | 27 | |
4 | Kalcer Radomlje | 13 | 24 | |
5 | Triglav Kranj | 13 | 22 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 19 | |
7 | Mura | 13 | 19 | |
8 | Koper | 13 | 17 | |
9 | A2S Celje | 13 | 16 | |
10 | Brinje Grosuplje | 13 | 14 | |
11 | Aluminij | 13 | 13 | |
12 | Bravo Mastercard | 13 | 11 | |
13 | Drava Ptuj | 13 | 11 | |
14 | Gorica | 13 | 5 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 16 |
2. | Albin Ahmetaj | 8 |
Gašper Černe | 8 | |
4. | Nick Perc | 7 |
5. | Tom Kljun | 6 |
Alen Čaušević | 6 | |
Domen Ujčič | 6 | |
Emir Saitoski | 6 | |
Nejc Medved | 6 | |
Vito Štrakl | 6 | |
Nik Fortuna | 6 | |
12. | Nikola Jovićević | 5 |
Damis Šabić | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Marko Brest | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 | |
Toni Lun Bončina | 5 | |
18. | Haris Sadiković | 4 |
Lazar Ikač | 4 | |
Ognjen Bakić | 4 |