3. krog |  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci |  23.08.2020 ob 17.00

Mura

1 : 3

Ilirija Extra-Lux

Sodniki: Bezjak Blaž (glavni sodnik), Mileta Lovro (1. pomoč), Rumež Aleš (2. pomoč)
Delegat: Majcen Domen
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
Z
Mura 2 : 1 Maribor
Z
Olimpija Ljubljana 1 : 2 Mura
N
Mura 2 : 2 Gorica
P
Kalcer Radomlje 4 : 0 Mura
P
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Domžale
Z
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Z
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Z
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 A2S Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 5 1 1 3 11
ND Ilirija 5 3 1 1 13
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 3 0 1 2 3
ND Ilirija 3 2 1 0 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 2 1 0 1 8
ND Ilirija 2 1 0 1 7



Vse medsebojne tekme

20/21  3.krog  Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 23.08.2020, ob 17.00  Mura - Ilirija Extra-Lux 1:3  (1:1) 
19/20  14.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 01.12.2019, ob 13.00  Mura - Ilirija Extra-Lux 1:2  (1:0) 
19/20  1.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 18.08.2019, ob 17.00  Ilirija Extra-Lux - Mura 2:4  (1:2) 
18/19  23.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 05.05.2019, ob 13.00  Ilirija Extra-Lux - Mura 5:4  (0:2) 
18/19  10.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 13.10.2018, ob 15.00  Mura - Ilirija Extra-Lux 1:1  (1:1) 

3. krog
Domžale 3 : 2 Aluminij
Olimpija Ljubljana 2 : 0 Triglav Kranj
Maribor 5 : 0 Gorica
Koper 3 : 2 Drava Ptuj
Bravo Mastercard 0 : 2 Brinje Grosuplje
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
A2S Celje 1 : 0 Kalcer Radomlje

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Olimpija Ljubljana 7 16
3 Maribor 7 15
4 Koper 7 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Mura 7 10
7 Ilirija Extra-Lux 6 9
8 Brinje Grosuplje 6 9
9 Aluminij 6 8
10 Bravo Mastercard 7 7
11 A2S Celje 7 7
12 Triglav Kranj 7 6
13 Drava Ptuj 6 4
14 Gorica 7 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tom Kljun 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Toni Lun Bončina 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
19. Marko Brest 2
Anže Medle 2

DELI NA