Sodniki: | Mihelič Niko (glavni sodnik), Flajšman Jernej (1. pomoč), Bezjak Žiga (2. pomoč) |
Delegat: | Drečnik Davor |
Št. gledalcev: | 10 |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
Z |
Kalcer Radomlje | 3 : 2 | Gorica |
P |
Triglav Kranj | 3 : 1 | Kalcer Radomlje |
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Z |
Kalcer Radomlje | 5 : 0 | Drava Ptuj |
Z |
Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Kalcer Radomlje |
Maribor | |||
---|---|---|---|
P |
Drava Ptuj | 2 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
Z |
Aluminij | 1 : 3 | Maribor |
Z |
Maribor | 2 : 1 | Domžale |
P |
Bravo Mastercard | 1 : 0 | Maribor |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kalcer Radomlje | 12 | 3 | 2 | 7 | 22 | ||
Maribor | 12 | 7 | 2 | 3 | 27 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 7 | 3 | 1 | 3 | 16 | ||
Maribor | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 0 | 1 | 4 | 6 | ||
Maribor | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 |
23/24 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 29.11.2023, ob 13.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 4:1 | (2:1) |
23/24 | 1.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 28.07.2023, ob 18.30 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 3:1 | (2:0) |
22/23 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 04.03.2023, ob 15.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 3:1 | (0:0) |
22/23 | 4.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 21.08.2022, ob 17.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 3:1 | (2:1) |
21/22 | 23.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 05.05.2022, ob 14.00 | Radomlje | - | Maribor | 5:1 | (3:0) |
21/22 | 10.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 23.10.2021, ob 14.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 2:2 | (2:0) |
20/21 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 19.08.2020, ob 17.00 | Radomlje | - | Maribor | 2:3 | (1:1) |
19/20 | 6.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 22.09.2019, ob 16.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 1:1 | (1:1) |
18/19 | 19.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 06.04.2019, ob 16.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 2:3 | (1:0) |
18/19 | 6.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 16.09.2018, ob 16.00 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 2:0 | (2:0) |
17/18 | 24.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 16.05.2018, ob 17.30 | Maribor | - | Kalcer Radomlje | 3:2 | (1:0) |
17/18 | 11.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 21.10.2017, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Maribor | 0:3 | (0:0) |
2. krog | ||
---|---|---|
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | A2S Celje |
Kalcer Radomlje | 2 : 3 | Maribor |
Gorica | 0 : 4 | Olimpija Ljubljana |
Triglav Kranj | 0 : 1 | Domžale |
Brinje Grosuplje | 1 : 4 | Koper |
Drava Ptuj | 1 : 2 | Mura |
Aluminij | 2 : 2 | Bravo Mastercard |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 32 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 13 | 28 | |
3 | Maribor | 13 | 27 | |
4 | Kalcer Radomlje | 13 | 24 | |
5 | Triglav Kranj | 13 | 22 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 19 | |
7 | Mura | 13 | 19 | |
8 | Koper | 13 | 17 | |
9 | A2S Celje | 13 | 16 | |
10 | Brinje Grosuplje | 13 | 14 | |
11 | Aluminij | 13 | 13 | |
12 | Bravo Mastercard | 13 | 11 | |
13 | Drava Ptuj | 13 | 11 | |
14 | Gorica | 13 | 5 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 16 |
2. | Albin Ahmetaj | 8 |
Gašper Černe | 8 | |
4. | Nick Perc | 7 |
5. | Tom Kljun | 6 |
Alen Čaušević | 6 | |
Domen Ujčič | 6 | |
Emir Saitoski | 6 | |
Nejc Medved | 6 | |
Vito Štrakl | 6 | |
Nik Fortuna | 6 | |
12. | Nikola Jovićević | 5 |
Damis Šabić | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Marko Brest | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 | |
Toni Lun Bončina | 5 | |
18. | Haris Sadiković | 4 |
Lazar Ikač | 4 | |
Ognjen Bakić | 4 |