Sodniki: | Medvešček Blaž (glavni sodnik), Močnik Perič Aleš (1. pomoč), Bohinc Urban (2. pomoč) |
Delegat: | Tošeski Boris |
Št. gledalcev: | 1 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
P |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Gorica | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
P |
Triglav Kranj | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Drava Ptuj | 1 : 3 | Ilirija Extra-Lux |
A2S Celje | |||
---|---|---|---|
N |
Brinje Grosuplje | 1 : 1 | A2S Celje |
N |
A2S Celje | 1 : 1 | Aluminij |
P |
Domžale | 4 : 0 | A2S Celje |
Z |
A2S Celje | 4 : 1 | Bravo Mastercard |
N |
Koper | 2 : 2 | A2S Celje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 15 | 5 | 1 | 9 | 18 | ||
Celje | 15 | 9 | 1 | 5 | 20 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 8 | 4 | 1 | 3 | 15 | ||
Celje | 8 | 3 | 1 | 4 | 6 | ||
Arena Z'dežele | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | ||
Celje | 7 | 6 | 0 | 1 | 14 |
23/24 | 25.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 14.04.2024, ob 17.00 | Ilirija Extra-Lux | - | A2S Celje | 2:1 | (1:1) |
23/24 | 10.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 29.09.2023, ob 16.00 | A2S Celje | - | ND Ilirija | 4:0 | (0:0) |
22/23 | 15.krog | Celje - Skalna klet, Stadion Skalna klet Celje, 26.11.2022, ob 13.30 | A2S Celje | - | ND Ilirija | 0:3 | (0:2) |
22/23 | 2.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 13.08.2022, ob 18.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Celje | 4:1 | (2:0) |
21/22 | 19.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 13.04.2022, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Celje | 0:1 | (0:1) |
21/22 | 6.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 12.09.2021, ob 16.00 | A2S Celje | - | ND Ilirija | 1:0 | (1:0) |
20/21 | 2.krog | Ivančna Gorica, Stadion Ivančna Gorica, 19.08.2020, ob 16.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Celje | 4:0 | (2:0) |
19/20 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 23.11.2019, ob 16.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Celje | 0:0 | (0:0) |
19/20 | 2.krog | Celje, Stadion Olimp Celje, 03.10.2019, ob 12.00 | VOC Celje | - | ND Ilirija | 4:0 | (3:0) |
18/19 | 22.krog | Celje, Arena Z'dežele, 27.04.2019, ob 14.00 | VOC Celje | - | ND Ilirija | 1:0 | (0:0) |
18/19 | 9.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 14.11.2018, ob 14.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Celje | 0:1 | (0:1) |
14/15 | 26.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 03.05.2015, ob 17.00 | - | ND Ilirija | 2:0 | (1:0) | |
14/15 | 11.krog | Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija- naravna trava, 12.10.2014, ob 13.00 | - | Celje | 1:2 | (0:2) | |
13/14 | 16.krog | Celje, Olimp - umetna trava, 16.11.2013, ob 14.00 | - | ND Ilirija | 2:0 | (1:0) | |
13/14 | 1.krog | Ljubljana Šiška, Ilirija - naravna trava, 10.08.2013, ob 17.30 | - | Celje | 4:0 | (3:0) |
2. krog | ||
---|---|---|
Ilirija Extra-Lux | 4 : 0 | A2S Celje |
Kalcer Radomlje | 2 : 3 | Maribor |
Gorica | 0 : 4 | Olimpija Ljubljana |
Triglav Kranj | 0 : 1 | Domžale |
Brinje Grosuplje | 1 : 4 | Koper |
Drava Ptuj | 1 : 2 | Mura |
Aluminij | 2 : 2 | Bravo Mastercard |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 13 | 32 | |
2 | Olimpija Ljubljana | 13 | 28 | |
3 | Maribor | 13 | 27 | |
4 | Kalcer Radomlje | 13 | 24 | |
5 | Triglav Kranj | 13 | 22 | |
6 | Ilirija Extra-Lux | 13 | 19 | |
7 | Mura | 13 | 19 | |
8 | Koper | 13 | 17 | |
9 | A2S Celje | 13 | 16 | |
10 | Brinje Grosuplje | 13 | 14 | |
11 | Aluminij | 13 | 13 | |
12 | Bravo Mastercard | 13 | 11 | |
13 | Drava Ptuj | 13 | 11 | |
14 | Gorica | 13 | 5 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 16 |
2. | Albin Ahmetaj | 8 |
Gašper Černe | 8 | |
4. | Nick Perc | 7 |
5. | Tom Kljun | 6 |
Alen Čaušević | 6 | |
Domen Ujčič | 6 | |
Emir Saitoski | 6 | |
Nejc Medved | 6 | |
Vito Štrakl | 6 | |
Nik Fortuna | 6 | |
12. | Nikola Jovićević | 5 |
Damis Šabić | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Marko Brest | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 | |
Toni Lun Bončina | 5 | |
18. | Haris Sadiković | 4 |
Lazar Ikač | 4 | |
Ognjen Bakić | 4 |