1. krog |  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza |  15.08.2020 ob 17.00

Maribor

5 : 2

Ilirija Extra-Lux

Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik), Kranjc Tomaž (1. pomoč), Tušak Nejc (2. pomoč)
Delegat: Ul Bojan
Št. gledalcev: 1

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Maribor
Z
Maribor 3 : 0 A2S Celje
Z
Maribor 11 : 1 Triglav Kranj
P
Olimpija Ljubljana 5 : 1 Maribor
Z
Maribor 5 : 0 Gorica
Z
Kalcer Radomlje 2 : 3 Maribor
Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 0 : 3 Domžale
Z
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 1 : 3 Koper
Z
Mura 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
Z
Ilirija Extra-Lux 4 : 0 A2S Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 8 7 1 0 28
ND Ilirija 8 0 1 7 7
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 4 4 0 0 19
ND Ilirija 4 0 0 4 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Maribor 4 3 1 0 9
ND Ilirija 4 0 1 3 2



Vse medsebojne tekme

20/21  1.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 15.08.2020, ob 17.00  Maribor - Ilirija Extra-Lux 5:2  (3:1) 
19/20  8.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT, 27.11.2019, ob 13.30  Ilirija Extra-Lux - Maribor 1:2  (1:1) 
18/19  20.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.04.2019, ob 16.30  Maribor - Ilirija Extra-Lux 3:1  (2:0) 
18/19  7.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 22.09.2018, ob 16.00  Ilirija Extra-Lux - Maribor 1:1  (0:0) 
14/15  18.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.11.2014, ob 13.00  - 4:1  (3:0) 
14/15  3.krog  Ljubljana, ŠP Ilirija - naravna trava, 16.08.2014, ob 17.30  - 0:2  (0:1) 
13/14  27.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 10.05.2014, ob 17.00  - 7:1  (1:1) 
13/14  12.krog  Ljubljana Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 19.10.2013, ob 15.00  - 0:4  (0:1) 

1. krog
A2S Celje 0 : 1 Drava Ptuj
Mura 0 : 3 Brinje Grosuplje
Bravo Mastercard 0 : 2 Domžale
Gorica 0 : 3 Triglav Kranj
Maribor 5 : 2 Ilirija Extra-Lux
Olimpija Ljubljana 1 : 1 Kalcer Radomlje
Koper 1 : 4 Aluminij

LESTVICA
1 Domžale 6 18
2 Maribor 6 15
3 Olimpija Ljubljana 6 13
4 Koper 6 12
5 Kalcer Radomlje 6 10
6 Ilirija Extra-Lux 6 9
7 Brinje Grosuplje 6 9
8 Aluminij 6 8
9 Mura 6 7
10 Triglav Kranj 6 6
11 Bravo Mastercard 6 4
12 Drava Ptuj 6 4
13 A2S Celje 6 4
14 Gorica 6 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 13
2. Vito Štrakl 4
Gašper Černe 4
Haris Sadiković 4
5. Tai Mateo Panić 3
Domen Ujčič 3
Enej Marsetič 3
Nejc Ajhmajer 3
Emir Saitoski 3
Ognjen Bakić 3
Maj Šolaja 3
Žan Baskera 3
Damis Šabić 3
Nikola Jovićević 3
Nik Fortuna 3
Arijan Djelovci 3
17. Jošt Pišek 2
Kristian Resanovič Kvas 2
Dario Sivonjić 2
Tai Kmetec 2

DELI NA