Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
N |
Kalcer Radomlje | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | VOC Celje |
Z |
Mura | 1 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Krško | 0 : 5 | Ilirija Extra-Lux |
Koper | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 0 : 0 | Aluminij |
N |
Koper | 1 : 1 | Rudar Velenje |
Z |
Triglav Kranj | 0 : 1 | Koper |
N |
Koper | 2 : 2 | Maribor |
Z |
Gorica | 1 : 3 | Koper |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 12 | 2 | 3 | 7 | 17 | ||
Koper | 12 | 7 | 3 | 2 | 28 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | ||
Koper | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 6 | 0 | 1 | 5 | 8 | ||
Koper | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 |
23/24 | 23.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 09.04.2024, ob 19.00 | Koper | - | Ilirija Extra-Lux | 2:1 | (0:1) |
23/24 | 8.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.09.2023, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 2:2 | (0:2) |
22/23 | 20.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 10.04.2023, ob 16.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
22/23 | 7.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 11.09.2022, ob 18.30 | Koper | - | ND Ilirija | 1:1 | (1:1) |
21/22 | 15.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 28.11.2021, ob 16.00 | Koper | - | ND Ilirija | 3:2 | (1:2) |
21/22 | 2.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 14.08.2021, ob 12.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 4:2 | (2:0) |
20/21 | 4.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 09.09.2020, ob 16.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 1:3 | (1:2) |
19/20 | 11.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 26.10.2019, ob 16.00 | Koper | - | ND Ilirija | 2:0 | (0:0) |
14/15 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 21.03.2015, ob 16.00 | - | ND Ilirija | 3:1 | (2:0) | |
14/15 | 5.krog | Ljubljana - Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 23.08.2014, ob 17.30 | - | Koper | 0:4 | (0:3) | |
13/14 | 30.krog | Ljubljana, Športni park Ilirija, 01.06.2014, ob 13.00 | - | Koper | 2:1 | (2:1) | |
13/14 | 15.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 10.11.2013, ob 14.00 | - | ND Ilirija | 5:3 | (2:0) |
24. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | : | Maribor |
Domžale | : | Triglav Kranj |
Gorica | : | Rudar Velenje |
Ilirija Extra-Lux | : | Koper |
Olimpija Ljubljana | : | Bravo Publikum |
Kalcer Radomlje | : | Krško |
VOC Celje | : | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 17 | 37 | |
2 | Domžale | 15 | 31 | |
3 | Mura | 17 | 29 | |
4 | Maribor | 16 | 28 | |
5 | Bravo Publikum | 16 | 26 | |
6 | Koper | 16 | 25 | |
7 | Triglav Kranj | 17 | 24 | |
8 | Gorica | 17 | 24 | |
9 | Aluminij | 17 | 22 | |
10 | VOC Celje | 17 | 20 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 17 | |
12 | Rudar Velenje | 17 | 15 | |
13 | Kalcer Radomlje | 17 | 14 | |
14 | Krško | 16 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kai Cipot | 19 |
2. | Žan Vipotnik | 15 |
3. | Albin Ahmetaj | 12 |
4. | Tian Pantelić | 10 |
5. | Edison Destani | 9 |
6. | Luka Mesarič | 8 |
David Flakus Bosilj | 8 | |
8. | Luka Hren | 7 |
Gal Žinič | 7 | |
Aljaž Antolin | 7 | |
Luka Vuković | 7 | |
Anže Pucihar | 7 | |
Vanja Panić | 7 | |
14. | Sandro Jovanović | 6 |
Mark Golob | 6 | |
Simon Rogina | 6 | |
Svit Sešlar | 6 | |
18. | Gašper Koritnik | 5 |
Rok Maher | 5 | |
Damir Smajlović | 5 |