Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
N |
Koper | 0 : 0 | Aluminij |
N |
Aluminij | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Rudar Velenje | 1 : 5 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 7 : 1 | Kalcer Radomlje |
P |
Triglav Kranj | 4 : 2 | Aluminij |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
Z |
Maribor | 3 : 2 | Bravo Publikum |
N |
Koper | 2 : 2 | Maribor |
P |
Rudar Velenje | 2 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 3 : 0 | Triglav Kranj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aluminij | 40 | 11 | 11 | 18 | 57 | ||
Maribor | 40 | 18 | 11 | 11 | 88 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 20 | 6 | 7 | 7 | 31 | ||
Maribor | 20 | 7 | 7 | 6 | 37 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Aluminij | 20 | 5 | 4 | 11 | 26 | ||
Maribor | 20 | 11 | 4 | 5 | 51 |
23/24 | 17.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 04.12.2023, ob 17.00 | Aluminij | - | Maribor | 1:1 | (0:1) |
23/24 | 2.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 20.09.2023, ob 16.00 | Maribor | - | Aluminij | 1:0 | (0:0) |
22/23 | 18.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 11.03.2023, ob 13.30 | Nova KBM Aluminij | - | Maribor | 2:1 | (2:0) |
22/23 | 5.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 28.08.2022, ob 13.30 | Maribor | - | Aluminij | 1:1 | (0:1) |
21/22 | 25.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 13.05.2022, ob 17.00 | Nova KBM Aluminij | - | Maribor | 1:0 | (0:0) |
21/22 | 12.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 07.11.2021, ob 14.00 | Maribor | - | Aluminij | 2:2 | (1:0) |
20/21 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 30.04.2021, ob 16.00 | Aluminij | - | Maribor | 1:3 | (1:2) |
19/20 | 11.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 26.10.2019, ob 13.00 | Maribor | - | Aluminij | 2:1 | (1:0) |
18/19 | 21.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 20.04.2019, ob 16.30 | Aluminij | - | Maribor | 1:3 | (0:1) |
18/19 | 8.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 29.09.2018, ob 15.30 | Maribor | - | Aluminij | 1:2 | (0:0) |
17/18 | 20.krog | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 08.04.2018, ob 16.00 | Maribor | - | Aluminij | 1:2 | (0:1) |
17/18 | 7.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 23.09.2017, ob 16.00 | Aluminij | - | Maribor | 0:2 | (0:1) |
16/17 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 12.03.2017, ob 15.00 | Maribor | - | Aluminij | 5:0 | (1:0) |
16/17 | 3.krog | NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 20.08.2016, ob 17.30 | Aluminij | - | Maribor | 2:1 | (1:1) |
15/16 | 20.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 06.03.2016, ob 13.00 | - | Maribor | 2:3 | (0:0) | |
15/16 | 5.krog | Maribor, Šp. Tabor-naravna trava, 06.09.2015, ob 17.00 | - | Aluminij | 2:2 | (2:0) | |
14/15 | 21.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 29.03.2015, ob 16.00 | - | Aluminij | 4:1 | (1:1) | |
14/15 | 6.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 31.08.2014, ob 17.00 | - | Maribor | 4:0 | (1:0) | |
13/14 | 30.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 01.06.2014, ob 13.00 | - | Maribor | 2:4 | (0:2) | |
13/14 | 15.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 09.11.2013, ob 14.00 | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) | |
12/13 | 17.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 09.03.2013, ob 15.00 | - | Maribor | 3:3 | (1:1) | |
12/13 | 2.krog | Maribor, Ljudski vrt, UT, 17.08.2012, ob 20.00 | - | Aluminij | 1:1 | (1:1) | |
11/12 | 25.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 21.04.2012, ob 16.30 | - | Maribor | 2:2 | (1:1) | |
11/12 | 10.krog | Maribor, Ljudski vrt - UT, 15.10.2011, ob 18.00 | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) | |
10/11 | 21.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 24.03.2011, ob 19.00 | - | Aluminij | 6:1 | (3:0) | |
10/11 | 6.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 12.09.2010, ob 12.00 | - | Maribor | 2:5 | (2:1) | |
09/10 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 05.12.2009, ob 13.30 | - | Aluminij | 5:0 | (0:0) | |
09/10 | 2.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.08.2009, ob 18.00 | - | Maribor | 2:2 | (1:2) | |
08/09 | 26.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 03.05.2009, ob 15.00 | - | Aluminij | 4:1 | (2:0) | |
08/09 | 11.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 25.10.2008, ob 15.30 | - | Maribor | 1:0 | (0:0) | |
07/08 | 26.krog | Maribor, Ljudski vrt, umetna trava, 04.06.2008, ob 16.30 | - | Aluminij | 2:1 | (2:0) | |
07/08 | 13.krog | Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 03.11.2007, ob 14.00 | - | Maribor | 1:1 | (0:0) | |
06/07 | 16.krog | Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 25.11.2006, ob 14.00 | - | Aluminij | 7:1 | (3:1) | |
06/07 | 3.krog | Kidričevo, Kidričevo, 19.08.2006, ob 18.00 | - | Maribor | 1:0 | (0:0) | |
05/06 | 22.krog | Maribor - umetna trava, 23.04.2006, ob 16.30 | - | Aluminij | 2:1 | (1:1) | |
05/06 | 9.krog | Kidričevo, 08.10.2005, ob 15.30 | - | Maribor | 0:0 | (0:0) | |
04/05 | 25.krog | Maribor, 28.05.2005, ob 14.30 | - | Aluminij | 1:4 | (1:1) | |
04/05 | 12.krog | Kidričevo, 30.10.2004, ob 15.30 | - | Maribor | 1:4 | (0:2) | |
01/02 | 15.krog | Kidričevo, 17.11.2001, ob 14.00 | - | Maribor | 2:2 | (1:1) | |
01/02 | 2.krog | Maribor, 18.08.2001, ob 17.00 | - | Aluminij | 4:1 | (3:0) |
24. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | : | Maribor |
Domžale | : | Triglav Kranj |
Gorica | : | Rudar Velenje |
Ilirija Extra-Lux | : | Koper |
Olimpija Ljubljana | : | Bravo Publikum |
Kalcer Radomlje | : | Krško |
VOC Celje | : | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 17 | 37 | |
2 | Domžale | 15 | 31 | |
3 | Mura | 17 | 29 | |
4 | Maribor | 16 | 28 | |
5 | Bravo Publikum | 16 | 26 | |
6 | Koper | 16 | 25 | |
7 | Triglav Kranj | 17 | 24 | |
8 | Gorica | 17 | 24 | |
9 | Aluminij | 17 | 22 | |
10 | VOC Celje | 17 | 20 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 17 | |
12 | Rudar Velenje | 17 | 15 | |
13 | Kalcer Radomlje | 17 | 14 | |
14 | Krško | 16 | 12 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kai Cipot | 19 |
2. | Žan Vipotnik | 15 |
3. | Albin Ahmetaj | 12 |
4. | Tian Pantelić | 10 |
5. | Edison Destani | 9 |
6. | Luka Mesarič | 8 |
David Flakus Bosilj | 8 | |
8. | Luka Hren | 7 |
Gal Žinič | 7 | |
Aljaž Antolin | 7 | |
Luka Vuković | 7 | |
Anže Pucihar | 7 | |
Vanja Panić | 7 | |
14. | Sandro Jovanović | 6 |
Mark Golob | 6 | |
Simon Rogina | 6 | |
Svit Sešlar | 6 | |
18. | Gašper Koritnik | 5 |
Rok Maher | 5 | |
Damir Smajlović | 5 |